Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ mini step motor ] eşleşme 111 Ürünler.
18 Derece Adım Açısı Vidalı Bipolar Sürücü Mikro Step Motor 10mm
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Evre: | 2 |
| Voltaj: | 5V DC |
Lineer Kılavuz Sürgü Ray Vida Kurşun Hareketi Daimi Mıknatıslı Step Motor 20mm
| tip: | Kalıcı Mıknatıs |
|---|---|
| Adım Açısı: | 18 ° |
| Evre: | 2 |
Voltaj 3.3-5 V DC Kaydırıcı Adımlı Motor Lineer PM Adımlı Motorla 8 mm çapında
| Maksimum Başlangıç frekansı: | 800Hz ((Min) |
|---|---|
| Adım Açısı: | 18°/adım |
| Voltaj: | 3,3~5VDC |
M3 vida ve bakır fındığı olan 10mm 5V 2 fazlı adımlı motor
| motor çapı: | 10MM |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Motor tipi: | KALICI Mıknatıs |
20mm 12v Dc Mikro Dişli Step Motor Forhigh Precision 2 Faz 4 Telli Mini Dişli Step Motor VSM20-MG
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| tork: | Yüksek Tork |
| Yapı: | Kalıcı Mıknatıs |
İzleme Ekipmanları İçin Hafif Mini Hibrid Step Motor 28BYG304
| Adım Angle(degrees): | 1.8 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1400g.cm |
| Aşama: | 2 |
3.3 Kamera lensleri motoru ve güvenlik kamerası için voltaj 2 fazlı 8mm doğrusal kaydırıcı adımlı motor
| Sertifika: | CE ROHS FCC BQB |
|---|---|
| Türü: | 2 faz |
| adım melek: | 18 |
Bipolar Sürüş 20mm Mikro Kaydırıcı Adımcı Motor Kurşun Vuruş 66mm Vuruş Doğrusal Motorlar Otomatik Satış Makinesi Özellikleri
| motor boyutu: | 15 mm (seçici 6 8 10 20 25) |
|---|---|
| Adım Açısı: | 18 derece |
| Kurşun perdesi: | M3 0,5 mm'lik mesafe |
Dijital Faz SM15-816G için 2 Faz 4 Teller Küçük Dişli Azaltma Elektrik Motorları
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| Yapı: | Kalıcı Mıknatıs |
| Sürekli akım(a): | özelleştirilmiş |
Mini Oyma Makinesi Tıbbi Ekipmanları Için NEMA11 1.8 Derece Step Motor 28BYG
| Adım Angle(degrees): | 1.8 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1400g.cm |
| Aşama: | 2 |

