Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ mini step motor ] eşleşme 111 Ürünler.
Sonsuz Dişli Kutusu ile 18 Derece Adım Açısı Mikro Step Motor 15mm Çap
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Voltaj: | 5V |
40mm İnme Liner Kaydırıcı küçük Step Motor 18 Derece Adım Açısı 2 fazlı step motor VSM08138
| Tip: | KALICI Mıknatıs |
|---|---|
| Adım Açısı: | 18° |
| Faz: | 2 |
3.3V~5V 10mm Mikro Kaydırıcı Step Motor Kamera Lens motoru VSM10152
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Gerilim: | 3.3V |
Mini Kaydırıcı Vidalı Kalıcı Mıknatıslı Lineer Step Motor, Kamera Lensi İçin
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Voltaj: | 3.3V |
18° Basamak Açısı 5Vdc dişli motor 10mm vidalı motor tıbbi ekipman için uygun kodlayıcılı step motor
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
15mm 2 Fazlı 6V DC Mikro Doğrusal Vidalı Step Motor SM15-45L
| Faz: | 2 |
|---|---|
| Faz Başına Akım: | 0.4A |
| İsimlendirilmiş voltaj: | 6V DC |
VSM10198 10mm Mikro Doğrusal Adımcı Motor 3.3V 0.3A
| Faz: | 2, 2 |
|---|---|
| Motorlu tip: | Kalıcı mıknatıs |
| Faz Başına Akım: | 0.3A |
Braketi Ile 8mm Metal Kaymak Step Motor Kalıcı Mıknatıs Tipi VSM0807
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Aşama: | 2 |
| Gerilim: | 5.0V |
12 V Sürücü 15 mm Step Motor Vidası Ile Somun Kaymak 2 Faz 4 Tel Kurşun Kaymak Step Motor
| Türü: | Kalıcı Mıknatıs |
|---|---|
| Adım Açısı: | 18° |
| Aşama: | 2 |
12 Volt 6 Telli Step Motor / Tıbbi Alet İçin Yüksek Torklu Mini Motor 25BYZ-A013-A
| direnç: | 53Ω ±% 10 |
|---|---|
| Evre: | 2-fazlı |
| tip: | Kalıcı Mıknatıs |

