Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ mini step motor ] eşleşme 111 Ürünler.
Mini 5VDC Daimi Mıknatıslı Step Motor Mikro Kaydırıcı Lineer Vidalı Motor 10mm
| Adım Açısı: | 18 ° |
|---|---|
| Gerilim: | 5V |
| Rezistans: | 18Ω ± %10 |
8mm Kalıcı Mıknatıs Step Motor3.3v 2 Faz 18 ° Çin Mini Motor Üreticisi
| Adım Açısı (derece):: | 18 |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Voltaj: | 3.3V |
2 Faz 10mm Kaydırıcı Adımlı Motor 18° Tam Adımlı Sürücü Pozisyon Kontrolü için, hassas tıbbi cihazlar için, Otomatik kapı
| Türü: | KALICI Mıknatıs |
|---|---|
| Adım Açısı: | 18° |
| Faz: | 2 |
Dayanıklı 8 mm 2 Faz 18 derece Ağırlık 5.5 g PM Precision Medical Devices için Stepper Motor
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Voltaj: | 3,3 V |
VSM08145 Kalıcı Mıknatıs Kaymak Step Motor 8mm Küçük Çap 2.8 Gf. Cm ~ 3.8 Gf. Cm
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Aşama: | 2 |
| Gerilim: | 5.0 V |
Mini 5V 25mm 15 derece adım açısı sabit mıknatıslı lineer step motor kurşun vidalı
| güç: | 3,85 W |
|---|---|
| Voltaj: | 12V |
| Faz akımı: | 160MA |
M2*P0.4 Kurşun vida kaydırıcı doğrusal adımlı motor - özelleştirilebilir performans
| Kurşun vida tipi: | M2*0,4P |
|---|---|
| Motor Türü: | Kaydırıcılı Lineer PM Step Motor |
| bobin direnci: | 20Ω/Faz |
M2 * 0.4P kurşun vida ile pürüzsüz hareket için hassas 8mm kaydırıcı doğrusal adımlı motor
| Kurşun vida tipi: | M2*0,4P |
|---|---|
| Etkili vuruş: | 10 mm |
| bobin direnci: | 20Ω/Faz |
10mm Mini Gear Box Stepper Motor Dia10 Mikro Düğmeli Stepper Motor Kurşun vida ile
| Türü: | Kalıcı mıknatıslı vitesli adımlı motor |
|---|---|
| Faz: | 2-2 |
| akım / faz: | 0.4A |
3.3V 2 Faz 20 Ω Kısa Zamanlı Kaydırıcı Adımlı Motor İzleme Cihazları için Giyilebilir Cihaz Güvenlik Kameraları için
| Sertifika: | CE ROHS FCC BQB |
|---|---|
| Türü: | 2 faz |
| Durum: | Yeni |

