Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ mini step motor ] eşleşme 111 Ürünler.
18 derecelik adım açısıyla 2 fazlı mikro adım motor
| Adım Açısı (derece):: | 18° |
|---|---|
| Faz: | 2 faz |
| Voltaj: | 5V DC |
10mm düşük hızlı yüksek tork dişli step motor 5Vdc mini dişli motor için uygun fiber optik fusion splicer
| Şaft uzunluğu: | 16 mm Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Rezistans: | 40Ω |
| mil çapı: | 3mm |
10mm küçük step motor 2 Faz 4 Telli Mikro Kaydırıcı Step Motor/mini step motor Kurşun Vidalı Motor
| Tip: | KALICI Mıknatıs |
|---|---|
| Adım Açısı: | 18° |
| Faz: | 2 |
10mm mikro kaymak lineer step motor vidalı motor with5v dc dirsek step motor SM10198
| tip: | Kalıcı Mıknatıs |
|---|---|
| Adım Açısı: | 18 ° |
| Evre: | 2 |
5VDC Yüksek hızlı 10mm step motor 2 fazlı 4 telli mini bipolar step motor tıbbi ekipman için
| Ortam sıcaklığı: | -20℃~+60℃ |
|---|---|
| Hayat: | ≥5000 saat |
| Gürültü: | ≤40db |
Bipolar Drive 24V Micro Stepper Motor 20mm 2 Phase With Metal Gear
| tip:: | Sabit Mıknatıslı Step Motor |
|---|---|
| Adım Açısı (derece):: | 18° |
| Kullanım:: | Yazıcı, endüstriyel, güvenlik sistemi |
Yüksek hassasiyetli adım motor 5VDC Mikro Doğrusal Adım Motor 10mm pm tıbbi ekipman için fıstıklı adım motor
| Adım Açısı: | 18° |
|---|---|
| Voltaj: | 5.0 volt |
| Rezistans: | 18 Ω ± 10% |
SM10-42L 10mm çaplı mini lineer aktüatör step motor braketi ve kaydırıcı ile
| Motor tipi: | lineer step motor |
|---|---|
| bobin direnci: | 20Ω/Faz |
| Anma Gerilimi: | 5V DC |
2 faz 4 adım 7.5°/15° Adım açısı Vuruş 76mm OD 36mm Dış Yürütme Mini Doğrusal Adımcı Motor
| Faz başına direnç: | 9Ω±10% |
|---|---|
| Faz: | 2 faz, 4 adım |
| Türü: | Kalıcı Mıknatıs (PM motor) |
8mm Mini Daimi Mıknatıslı Step Motor 3.3v 2 Faz 18°
| Adım Açısı (derece):: | 18°/adım |
|---|---|
| Evre: | 2 aşama |
| Voltaj: | 3,3 V DV |

