Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ mini step motor ] eşleşme 111 Ürünler.
5V Çapı 4.4mm Redüktörlü Mikro PM Step Motor
| Adım Açısı: | 22.5 ° |
|---|---|
| Motor tipi: | Şanzımanlı step motor |
| direnç: | 14 Ω ±% 8 |
NEMA 11 Yüksek Torklu 35mm Step Motor 12V 2-Faz 7.5°
| motor çapı: | 35 mm |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj: | 12V |
| faz sayısı: | 2 Aşama |
8mm adım motorlu gezegen vitesi küçük boyutlu MIM teknolojisi ile
| Motor Türü: | 8MM STEP MOTOR |
|---|---|
| Adım Açısı: | 18 derece/20 |
| faz sayısı: | 2 faz (Bipolar) |
VSM0632 6mm Çift Milli Step Motor, Projektör Için Güçlü Step Motor
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Voltaj: | 4.6V |
Ip Kamera 40 Ohm DC 5.0V için 10mm 2 Fazlı 4 Telli Mini Dc Dişli Step Motor
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Evre: | 2 |
| Voltaj: | 5v |
Mil Mini Vidalı Lineer Step Motor sayesinde 20mm Adım Açısı 7.5 Derece
| Motor Çapı: | 20mm |
|---|---|
| Nominal Gerilim: | 5v |
| güç: | 3.4W |
VSM0807C 8mm Mini Doğrusal Step Motor 2 Faz 5V Kamera için
| Faz: | 2 |
|---|---|
| Faz Başına Akım: | 150mA |
| İsimlendirilmiş voltaj: | 5.0v |
18° Adım açısı Ağırlık 40g Tıbbi Cihazlar için Mini Doğrusal Adımcı Motor 25BYZ-A013-C
| Rezistans: | 53Ω±10% |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Türü: | KALICI Mıknatıs |

