Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ mini step motor ] eşleşme 111 Ürünler.
Dijital Faz SM15-816G için 2 Faz 4 Teller Küçük Dişli Azaltma Elektrik Motorları
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| Yapı: | Kalıcı Mıknatıs |
| Sürekli akım(a): | özelleştirilmiş |
Mini Oyma Makinesi Tıbbi Ekipmanları Için NEMA11 1.8 Derece Step Motor 28BYG
| Adım Angle(degrees): | 1.8 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1400g.cm |
| Aşama: | 2 |
8mm 3.3v 16Ω vuruşlu kaydırıcı 40mm optik aletler için destek ve vida ile doğrusal adımlı motor
| Adım Açısı: | 18° |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| akım / faz: | 0.25A |
Düşük Gürültülü Mini Dc Dişli Motoru / FPC SM10157 ile 2 Fazlı Bipolar Step Motor
| Türü: | Dişli Motor |
|---|---|
| İnşaat: | Kalıcı Mıknatıs |
| Sürekli akım (a): | özelleştirilmiş |
VSM08248 8mm Mikro Doğrusal Step Motor 3.3V Braketli
| Faz: | 2, 2 |
|---|---|
| Tip: | Kalıcı mıknatıs |
| Faz Başına Akım: | 0.2A |
VSM08248 8mm Mikro Doğrusal Step Motor 3.3V Braketli
| Faz: | 2, 2 |
|---|---|
| Tip: | Kalıcı mıknatıs |
| Faz Başına Akım: | 0.2A |
Long Life 3V DC 8mm Diameter Micro Stepper Motor 2 Phase 4 Wire for Camera Rotation Focus
| Faz: | 2 |
|---|---|
| Tip: | Kalıcı mıknatıs |
| Akım: | 150mA |
Kamera motoru için Slider Step Motor 8mm 3.3v mini vidalı motor VSM08102
| Type: | Permanent Magnet |
|---|---|
| Adım Açısı: | 18° |
| Faz: | 2 |
0.15A 8mm Kamera Mikro Kaymak Step Motor, Mikro 3.3 V DC 8mm kurşun vida Step Motor VSM08102
| tip: | Kalıcı Mıknatıs |
|---|---|
| Adım Açısı: | 18 ° |
| Evre: | 2 |
5 V 10mm Minyatür Dc Redüktörlü Motor / Yüksek Torklu Mikro Motor VSM10-816G
| Türü: | Dişli Motor |
|---|---|
| Tork: | Yüksek tork |
| İnşaat: | Kalıcı Mıknatıs |

