Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ mini step motor ] eşleşme 111 Ürünler.
Hızlı adımlı motor, şaftın içinden geçer 10 mm çapı 9 mm vuruşlu kurşun vida ile
| Motor Türü: | Minyatür Lineer Motor |
|---|---|
| motor çapı: | 10 mm |
| Adım Açısı: | 18° |
3.3-5 V DC kaydırıcı adım motor - 2000Hz Min Max Yanıt Frekansı 0.02mm Adım başına yolculuk
| kurşun vida: | M2*P0.4 |
|---|---|
| Motor Türü: | Kaydırıcılı Lineer PM Step Motor |
| motor çapı: | 8 mm |
İki Fazlı Bipolar Küçük Adımlı Motor 3.3VDC 10mm Vuruşlu Vuruş
| motor boyutu: | 8MM |
|---|---|
| Adım Açısı: | 18°/adım |
| Motor Türü: | Kurşun vidalı step motor |
5v 10mm 18 derece Ağırlık 14g Metal Gear Motor Precision Instruments için
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Voltaj: | 5V |
Hafif Yüksek Torklu Mini Dc Dişli Step Motor, 15mm Planet Step Motor15BY45
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| tork: | Yüksek Tork |
| Yapı: | Kalıcı Mıknatıs |
Kompakt ve verimli Mini Slider Lineer Stepper Motor 20Ω/Faza bobin direnci ile
| Motor diametri: | 20mm |
|---|---|
| kurşun vida: | M3*0,5P |
| Kaydırıcı tasarımı: | Pirinç Kaydırıcı + çift Lineer Rulmanlar |
2 fazlı kaydırıcı adımlı motor itişi yaklaşık 1.3 KG Bobin direnci 20Ω/faza
| Motor diametri: | 20mm |
|---|---|
| bobin direnci: | 20Ω/Faz |
| Motor Türü: | Kaydırıcı ile doğrusal adımlı motor |
GM12-15BY Mini Tam Metal Dişli Step Motor DC5v 2 Fazlı 4 Tel 15mm
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Gerilim: | 5V |
8mm mini PM adım motorlu 10mm*8mm vites kutusu 18 derece Adım açısı D-eksel veya M3 vida
| Motor tipi:: | Bipolar |
|---|---|
| Adım açısı:: | 18 derece |
| Faz sayısı:: | 2 faz |
Sonsuz Mini Dişli Kutusu 12V ile 5V DC 10mm Yüksek Torklu Step Motor
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Evre: | 2 |
| Voltaj: | 5v |

