Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ mini step motor ] eşleşme 111 Ürünler.
6mm Dia PM Micro Stepper Motor 3.3V Long Life 2 Phase Mini Step Motor
| Faz:: | 2 |
|---|---|
| tip:: | 2 Fazlı Mini Step Motor |
| Adım Açısı (derece):: | 18° |
10mm Micro Stepper Motor 5VDC 10BY25 PM Mini Stepping Motor 1 pc US$2~5
| Faz:: | 2 |
|---|---|
| tip:: | Mikro Step Motor |
| Adım Açısı (derece):: | 18° |
10mm mini adım motoru 2 fazlı, hassas tıbbi ekipmanlara uygulanan bakır fındıklı 4 adet tel adım motoru
| Adım Açısı: | 18° |
|---|---|
| Voltaj: | 5.0 volt |
| Rezistans: | 10 Ω ± %10 |
20mm DC 7.5 15 Derece Mini Lineer Step Motor
| direnç: | 13Ω ±% 10 |
|---|---|
| Evre: | 2 faz, 4 adım |
| tip: | Kalıcı Mıknatıs (PM motor) |
6mm Pm 3.3VDC Mikro Adımlı Motor Elektronik Ekipmanlar İçin
| Ortam sıcaklığı: | -30°C~+70°C |
|---|---|
| Akım: | 0,050A |
| Hayat: | ≥5000 saat |
Çin SM15-45L 2 Faz 4 Tel Motor Precision 6V DC Adım Motoru 15mm 18 derece Adım açısı
| motor boyutu: | 15mm (isteğe bağlı 6 8 10 20 25) |
|---|---|
| Adım Açısı: | 18 derece |
| Motor Türü: | Kurşun vidalı step motor |
Çin 10mm Mikro Doğrusal Adım Motoru 3.3vDC 18 Derece Adım Köşesi Bi-polar 2-2 fazlı
| motor boyutu: | 10MM |
|---|---|
| Adım Açısı: | 18 derece |
| Motor Türü: | Kurşun vidalı step motor |
15BY mini dişli motor 5Vdc 2 fazlı kademeli motor 15mm, fiber füzyon ekleyiciler gibi hassas aletlere uygulanır
| Gerilim: | 3.3V~5V |
|---|---|
| mil çapı: | M3P0.5 veya 3mmD2.5mm |
| Şaft uzunluğu: | 14,5 mm Özelleştirilebilir |
10BY Mini 5v 10mm çaplı mikro adım motor PM adım motor
| Model numarası.: | VSM1070 |
|---|---|
| Faz: | 2, 2 |
| akım / faz: | 0.2A |

