Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ mini step motor ] eşleşme 111 Ürünler.
3.3 v DC 10mm Mini Kaydırıcı Vidalı Step Motor 18° Adım Açısı lineer step motor VSM1069
| Tip: | KALICI Mıknatıs |
|---|---|
| Adım Açısı: | 18° |
| Faz: | 2 |
Mikro Kaydırıcı Motor 6mm Mikro Step Motor / 4.6VDC Projektör VSM0632 için 2 Fazlı Mini Step Motor
| Adım Açısı (derece):: | 9 Derece |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Gerilim: | 4.6V |
5VDC 10mm özelleştirilebilir1:3~1000 Mini Stepper Motor, 2 fazlı 4 tel Yüksek Döner Stepper Motor kaynak makinesi için vb.
| Türü: | Dişli motor |
|---|---|
| Yapı: | KALICI Mıknatıs |
| Sertifika: | ROHS |
3.3 V 8mm Astar Kaymak Step Motor Braketi Ile Kolay Kontrol doğrusal step motor VSM0806
| Sertifika: | CE ROHS FCC BQB |
|---|---|
| Türü: | 2 faz |
| Adım melek: | 18 |
minyatür step motor 10mm Mikro Step Motor 2 Fazlı lineer kaydırıcı motor
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Evre: | 2 Aşama |
| Gerilim: | 4.6V |
Mikro Dişli Step Motor 10mm Tıbbi Motor 18 Derece Adım Açısı Mini dişli Motor
| Adım Açısı (derece):: | 18° |
|---|---|
| Faz: | 2 faz |
| Gerilim: | 3.3V~12V |
Küçük Aletler Slider Step Motor 8mm Optik Aletler VSM0807C için
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Voltaj: | 5.0v |
2 fazlı 4 telli mini step motor Dayanıklı 8mm Mikro Lineer Dc Motor, 3.3V 0.2A PM Step Motor
| Adım Açısı (derece):: | 18 |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Gerilim: | 3.3V |
ROHS 5V 10mm Mini Dişli Motoru, 2 Fazlı 18 ° Pm Step Motorlu VSM10-816G
| Türü: | Dişli Motor |
|---|---|
| Tork: | Yüksek tork |
| İnşaat: | Kalıcı Mıknatıs |
Gerilim 5V Çap 10mm M2 Kurşun Vidalı 2 Fazlı Mikro Step Motor
| Adım Açısı (derece):: | 18°/adım |
|---|---|
| Evre: | 2 faz |
| Voltaj: | 5.0 V DC |

