Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ 2 phase hybrid stepper motor ] eşleşme 145 Ürünler.
Nema 11 (28 mm) hibrit kademeli motor, iki kutuplu, 4 uçlu, ACME vidalı mil, düşük gürültü, uzun ömür, yüksek performans.
| motor boyutu: | 28mm |
|---|---|
| Adım Açısı: | 1.8° |
| Gerilim (V): | 2.1 / 3.7 |
Nema 17 (42mm) hibrit kademeli motor, iki kutuplu, 4 uçlu, ACME kurşun vida, Adım Açısı 1,8°, uzun ömürlü, yüksek performans.
| motor boyutu: | 42mm |
|---|---|
| Adım Açısı: | 1.8° |
| Voltaj (V): | 2,6/ 2/2,5 |
Nema 14 (35mm) hibrit kademeli motor, iki kutuplu, 4 uçlu, ACME vidalı mil, 1,8° Adım Açısı, yüksek performans.
| motor boyutu: | 35 mm |
|---|---|
| Adım Açısı: | 1.8° |
| Voltaj (V): | 1,4 / 2,9 |
35BYG 35mm 1.8 Derece NEMA14 Hibrit Step Motor 2 Faz 4 Kablolu Step Motor
| Faz: | 2 |
|---|---|
| Tork: | 0,02 nm(0 inç) |
| Tip: | Hibrit |
1.8 derece Hibrit Step Motor 2 fazlı Nema 17 Step Motor
| Adım Açısı: | 1,8°/adım |
|---|---|
| Anma Gerilimi: | 12 V DC |
| Nominal Para Birimi: | 400mA/Faz |
42 mm 12 V 0.4 A kare boyutlu hibrit adımlı motor 1.8 derece Nema17 3 boyutlu yazıcı için adımlı motor, tıbbi makineler
| Adım açısı (derece): | 1.8° |
|---|---|
| Voltaj: | 12V |
| Mevcut: | 0,4 A |
NEMA14 35mm 1.8 Derece elektrikli step motorlar Yüksek Hassasiyetli 2 Fazlı Hibrit Step Motor
| Adım Açısı (derece): | 1.8° |
|---|---|
| Motor Çapı: | 35 mm |
| Evre: | 2 |
Yüksek hassasiyetli NEMA6 Hibrit Adımlı Motoru 14 mm Boyut 1.7V Rated Voltaj ve 22Ω/faz Direnişi ile
| Motorlu Tip: | Hibrit Step Motor |
|---|---|
| Adım: | 1,8° derece |
| Nominal Gerilim: | 1.7V |
3d Yazıcı Hibrid Step Motor Düşük Gürültü Hafif NEMA11 28BYG501
| Adım Angle(degrees): | 1.8 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1400g.cm |
| Aşama: | 2 |
NEMA11 Tiny Kontrolleri Step Motorlu Hibrit Tip Yüksek Performanslı 28BYG301
| Adım Angle(degrees): | 1.8 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1400g.cm |
| Aşama: | 2 |

