Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ 2 phase hybrid stepper motor ] eşleşme 145 Ürünler.
NEMA 17 42mm Gezegen Dönüştürme Kutusu ile Hibrit Adımlı Motor
| Motor tipi:: | hibrit adımlı motor + gezegen şanzımanı |
|---|---|
| Adım açısı:: | 1.8°/geçiş oranı |
| Motor boyutu:: | 42mm |
Yüksek tork çapı 28 mm Küçük boyut 1.8 derece adım açısı NEMA11 Hibrit adım motor
| Motor tipi: | Hibrit Step Motor |
|---|---|
| motor boyutu: | 28mm |
| Şaft Tipi: | Yuvarlak Çubuk |
35C0301 NEMA14 lineer hibrit kademeli motor, 0,6096 mm hatveli yüksek hassasiyetli kurşun vida
| Rezistans: | 1,8Ω/faz |
|---|---|
| Faz: | 2 faz, 4 tel |
| Tip: | hibrit lineer step motor |
Özel D Çubuğu 35HS42 NEMA 14 35mm Hibrit Stepper Motor Worm Gearbox
| Motor Türü: | Hibrit dişli step motor |
|---|---|
| Şanzıman Tipi: | sonsuz dişli kutusu |
| motor boyutu: | 35mm (NEMA14) |
Bipolar İki Fazlı Hibrit Step Motor NEMA 11 10 Gerilim 28BYG201
| Adım Angle(degrees): | 1.8 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1400g.cm |
| Aşama: | 2 |
2 Faz Dayanıklı 35mm NEMA14 Hibrit Adımlı Motor 35mm 1.8 ° Adım Köşesi Tutma Döner 1300g.cm
| Adım açısı (derece): | 1.8° |
|---|---|
| Tutma torku: | 1300g.cm |
| Faz: | 2 |
NEMA11 2 Fazlı Pozisyon Kontrol Step Motor 3D Yazıcı Için 28BYG201
| Adım Angle(degrees): | 1.8 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1400g.cm |
| Aşama: | 2 |
2 Faz Ağırlığı 220 g Sahiplik Döngüsü 2200g.cm Yüksek hassasiyetli NEMA 17 Hibrit Adımcı Motor / 42mm Adımcı Motor
| Adım açısı (derece): | 0,9° |
|---|---|
| Tutma torku: | 2200g.cm |
| Faz: | 2 |
Küçük Boyutlu 3D Yazıcı Step Motor DC Fırçasız Tip Hafif 28BYG501
| Adım Angle(degrees): | 1.8 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1400g.cm |
| Aşama: | 2 |
Dayanıklı NEMA11 Kapalı Döngü Step Motoru 1.8 Adım Başına 1.8 Derece 28BYG
| Adım Angle(degrees): | 1.8 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1400g.cm |
| Aşama: | 2 |

