Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ 2 phase hybrid stepper motor ] eşleşme 145 Ürünler.
Yüksek Hassasiyetli Nema 11 Step Motor 27mm 3D Yazıcı Step Motor
| Motor tipi: | Hibrit Step Motor |
|---|---|
| Adım Açısı: | 1.8° derece |
| Faz Sayısı: | 2 Aşama |
Durdurma Döner 2 Fazlı Hibrit Tipi Nema11 Konum Kontrolü Adımcı Motor Güzel Görünüm
| Adım açısı (derece): | 1.8° |
|---|---|
| Tutma torku: | 1400g.cm |
| Faz: | 2 |
Nema 17 Esir Tip 2 fazlı 4 telli yüksek torklu vidalı kademeli motor, bakır somunlu lineer aktüatör
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
Kalıcı Mıknatıslı Step Motor SWT-203M için Micro DC Motor Kontrol Cihazı
| Motor tipi: | step motor |
|---|---|
| Gerilim: | 720 |
| Ağırlık: | 250g |
10 v Küçük 2 Fazlı Hibrid NEMA11 Step Motor 28mm Oyma Makinesi Tıbbi Ekipman Için step motor 28BYG304
| Adım açısı (derece): | 1.8° |
|---|---|
| Tutma torku: | 1400g.cm |
| Faz: | 2 |
Yüksek tork 42mm 1.8 derece 0.9 adım motor Nema 17 Gezegen şanzımanı ile
| Motor Type:: | Hybrid Stepping Motor |
|---|---|
| Gearbox Type:: | Planetary Gearbox |
| Motor Size:: | 42mm (NEMA17) |
35 mm hibrit doğrusal adımlı motor NEMA14, manuel fındıklı kapalı olmayan geçişli şaft
| Rezistans: | 1.8Ω±15% |
|---|---|
| Faz: | 2 faz, 4 adım |
| Türü: | hibrit lineer step motor |
Yüksek Hassasiyet Step Motor, NEMA11 1.8 Derece Step Motor 28BYG501
| Adım Angle(degrees): | 1.8 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1400g.cm |
| Aşama: | 2 |
NEMA11 Microstepping Step Motor / Küçük Dc Step Motor 0.5A 28BYG
| Adım Angle(degrees): | 1.8 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1400g.cm |
| Aşama: | 2 |
12 V Step Motor Kontrol / Kalıcı Mıknatıs Dc Motor Kontrol SWT-203M
| Motor tipi: | step motor |
|---|---|
| Gerilim: | 720 |
| Ağırlık: | 250g |

