Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ 2 phase hybrid stepper motor ] eşleşme 145 Ürünler.
Nema 14 35mm Hibrit Top vida adım motor 1.8° Adım açısı Voltaj 1.4 / 2.9V Akım 1.5A,4 Kurşun teller
| motor boyutu: | 35 mm |
|---|---|
| Adım Açısı: | 1.8° |
| Voltaj (V): | 1,4 / 2,9 |
Nema14 Yüksek Torklu Planet Şanzıman 2 Fazlı Dişli Step Motor 5V 35mm
| Adım Açısı: | 1.8 ° |
|---|---|
| tip: | melez |
| Evre: | 2 aşama |
1.8 derece adım açısı NEMA 8 eksenli hibrit step motor 20mm çap 2 fazlı 5V step motor
| Kurşun Vida Çapı: | 3.5mm |
|---|---|
| Kurşun Vida Kurşun: | 0,3 mm |
| Adım Başına Doğrusal Hareket: | 0,0015 mm/adım |
15mm Sonsuz Vida Mili Step Motor 5V DC Kalıcı Mıknatıs 2 Fazlı
| motor çapı: | 15mm |
|---|---|
| Motor tipi: | KALICI Mıknatıs |
| Faz Numarası: | 2 |
15mm 2 Fazlı 4 Kablolu Mikro Step Motor Metal Dişli Kutusu 5V 18 Derece Adım Açılı Dişli Step Motor
| Faz: | 2 |
|---|---|
| Tork: | 15g*cm |
| Tip: | Kalıcı Mıknatıs |
NEMA 17 Küçük Planet Şanzıman Hibrit Step Motorlu Dişli Step Motor
| Adım Açısı: | 0.9°/1.8° |
|---|---|
| Mevcut: | 0,4~1,7A/faz |
| Türü: | Hibrit Step Motor |
Yüksek hassasiyetli 35mm gezegen vites kutusu adım motor NEMA 14 adım motor
| Motor tipi:: | Hibrit Step Motor |
|---|---|
| Adım açısı:: | 1.8°/geçiş oranı |
| Motor boyutu:: | 35 mm |
Yüksek hassasiyetli 20mm NEMA 8 Stepper Motor ile kurşun vida / 3D yazıcı için manuel fıstık、tıp ekipmanları
| Motor tipi: | Doğrusal hibrit step motor |
|---|---|
| motor boyutu: | 20 mm (NEMA 8) |
| Adım Açısı: | 1,8°/adım |
Nema 17 Hibrit Geometrik Geometrik Stepper Motoru 42mm Gear Reducer Stepper Motoru 3D Yazıcı için
| Adım Açısı: | 1.8 Derece |
|---|---|
| Dişli Oranı: | 1- Evet.720 |
| dişli tipi: | Planet dişli kutusu |

