Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ 2 phase hybrid stepper motor ] eşleşme 145 Ürünler.
Mikro Tip Konum Kontrol Step Motor 1.8 Basamak Başına NEMA14 36HM21
| Adım Angle(degrees): | 0.9 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1100g.cm |
| Aşama: | 2 |
NEMA 17 Yüksek Torklu Hibrit Step Motor 42mm W/ Planet Şanzıman
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| İnşaat: | Kalıcı Mıknatıs |
| Sürekli Akım(A): | özelleştirilmiş |
NEMA17 0.9° 42mm Hibrit Konum Kontrolü Adımlı Motor Maks.eksel kuvvet 10N 3D yazıcı için.
| Adım Açısı: | 0,9° |
|---|---|
| Sıcaklık artışı: | 80 ℃ maks. |
| Çevre sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
Siyah Renk 42mm Hibrit Lineer Step Motorlar 1.8 derece 2 fazlı Nema 17 step motor Büyük Tork 42BYG34H-01
| Adım Açısı: | 0,9° |
|---|---|
| Sıcaklık artışı: | 80 ℃ maks. |
| Ortam sıcaklığı: | -20°C~+50°C |
Kompakt Nema 11 Konum Kontrolü Step Motor DC Fırçasız Tip 28byg304
| Adım Angle(degrees): | 1.8 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1400g.cm |
| Aşama: | 2 |
Harici sürücü 20 mm (Nema 8) hibrit step motor, bipolar, 4 uçlu, isteğe bağlı ACME vida stroku
| Adım Açısı: | 1,8°/adım |
|---|---|
| Anma gerilimi: | 2.5V,6.3V |
| Nominal Para Birimi: | 500mA/Faz |
0.5A 1.8° Adım açısı Düşük Gürültü 35mm Nema 14 Tekstil Ekipmanı için Adım Motoru, Otomatik Kontrol, Ambalaj Makinesi
| Adım Açısı: | 1.8° |
|---|---|
| Türü: | Hibrit |
| Faz: | 2 |
Nema 23 (57 mm) hibrit kademeli motor, iki kutuplu, 4 uçlu, ACME vidalı mil, düşük gürültü, uzun ömür, yüksek performans.
| motor boyutu: | 57 mm |
|---|---|
| Adım Açısı: | 1.8° |
| Gerilim (V): | 2,3 / 3 / 3,1 / 3,8 |
Nema 34 (86 mm) hibrit kademeli motor, iki kutuplu, 4 uçlu, ACME vidalı, düşük gürültülü, uzun ömürlü, formik ekipman
| motor boyutu: | 86mm |
|---|---|
| Adım Açısı: | 1.8° |
| Gerilim (V): | 3 / 4.8 |
Nema 8 (20mm) hibrit kademeli motor, iki kutuplu, 4 uçlu, ACME vidalı mil, düşük gürültü, uzun ömür, yüksek performans
| motor boyutu: | 20mm |
|---|---|
| Gerilim/Faz: | 2,5 / 6,3V |
| Akım/Faz: | 0,5A |

