Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ 2 phase hybrid stepper motor ] eşleşme 145 Ürünler.
Düşük Gürültülü Konum Kontrol Kademeli Motoru NEMA11 28BYG304'ün Kurulumu Kolay
| Adım Angle(degrees): | 1.8 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1400g.cm |
| Aşama: | 2 |
Kurşun Vidalı Lineer Hibrit Step Motor SM86C0905 NEMA34 86mm Somunlu
| Direnç: | 1,6Ω/faz |
|---|---|
| Faz: | 2 aşama, 4 adım |
| Tip: | Hibrit lineer step motor |
42 mm Yüksek Verimlilikli NEMA 17 Adımlı Motor, 1.8° Adım açısı 1.33A 3D Yazıcı için, İzleme Ekipmanı, Tıbbi Makineler için
| Adım açısı (derece): | 0,9° |
|---|---|
| Tutma torku: | 2200g.cm |
| Faz: | 2 |
Özelleştirilebilir 42mm Boyut 300mm TR8 Uzun Uzunluklı Çubuk NEMA17 4mm Kurşunlu Doğrusal Hibrit Adımcı Motor
| Rezistans: | 0,8Ω/faz |
|---|---|
| Faz: | 2 faz, 4 adım |
| Tip: | hibrit lineer step motor |
NEMA 8 20mm 2 faz, 4 adım 1.8° Adım açısı Çap Bipolar Hibrit Adımcı Motor Tıbbi Ekipmanlar için
| Rezistans: | 3,7Ω±15% |
|---|---|
| Faz: | 2 faz, 4 adım |
| Türü: | hibrit lineer step motor |
VSM28H32 Çin fabrika doğrudan sales28mm Çap NEMA 11 1.8 Derece Hibrid Step Motor
| Adım açısı (derece): | 1.8 ° |
|---|---|
| Tutma Torku: | 600g.cm |
| Nominal Gerilim: | 1,7 V |
86mm NEMA34 trapezoidal Tr lead screw linear hybrid stepper motor with optical encoder
| Rezistans: | 0,45Ω/faz |
|---|---|
| Faz: | 2 faz, 4 adım |
| Tip: | hibrit lineer step motor |
NEMA17 Lineer Kurşun Vida Hibrid Step Motor 42mm POM Pirinç Somunlu
| Rezistans: | 3,7Ω±15% |
|---|---|
| Faz: | 2 aşama, 4 adım |
| Tip: | Hibrit lineer step motor |
35mm 2 Fazlı Bipolar Step Motor, Nema 14 Hibrit Tip Step Motor 36HM21
| Adım Angle(degrees): | 0.9 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1100g.cm |
| Aşama: | 2 |
35mm 1.8 derece Adım Köşe 12vdc düşük rpm Hibrit Adımcı Motor Artı Solucan Şanzıman Otomatik Kontrol için
| Adım Açısı: | 1.8° |
|---|---|
| Türü: | Hibrit |
| Faz: | 2 |

