Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ 2 phase hybrid stepper motor ] eşleşme 145 Ürünler.
42mm Diameter 4 Wires Nema 17 Hybrid Stepper Motor with 1.8 Degree Step Angle for Precision Instruments
| Çap: | 42mm |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| teller: | 4 |
Yüksek Hassasiyet 3D Yazıcı Step Motor / Nema 11 Step Motor 28BYG301-25K-C
| Adım Angle(degrees): | 1.8 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1400g.cm |
| Aşama: | 2 |
Hibrit Konum Kontrolü Step Motoru / Nema 11 Step Motoru 28BYG301-25K-C
| Adım Angle(degrees): | 1.8 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1400g.cm |
| Aşama: | 2 |
2 Fazlı Bipolar 3D Yazıcı Step Motor 35mm 1.8 ° Adım Açısı 35HS34
| Adım Angle(degrees): | 1.8 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1300g.cm |
| Aşama: | 2 |
Küçük Boyutlu Konum Kontrolü Step Motor Nema 14 35mm İki Fazlı 36HM21
| Adım Angle(degrees): | 0.9 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1100g.cm |
| Aşama: | 2 |
35mm Nema 14 Step Motor, 2 Fazlı Hibrit Step Motor Düşük Gürültü 35HS34
| Adım Angle(degrees): | 1.8 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1300g.cm |
| Aşama: | 2 |
Nema 11 step motor 28 x 28mm gövde 1.2A 2 fazlı 4 kurşun hibrit step motor 3D yazıcı CNC takım tezgahları için uygundur
| Adım Açısı (derece): | 1.8° |
|---|---|
| Tutma Torku: | 1400g.cm |
| Evre: | 2 |
Yüksek performanslı 20 mm (Nema 8) hibrit step motor, bipolar, 4 uçlu, ACME vida stroku seçilebilir
| Adım Açısı: | 1,8°/adım |
|---|---|
| Anma gerilimi: | 2.5V,6.3V |
| Nominal Para Birimi: | 500mA/Faz |
Yüksek Çözünürlüklü Endüstriyel Step Motor / Küçük Step Motor 28BYG501
| Adım Angle(degrees): | 1.8 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1400g.cm |
| Aşama: | 2 |
Tıbbi Makineler İçin Hafif 1.8 ° Konum Kontrolü Step Motor NEMA14 35HS34
| Adım Angle(degrees): | 1.8 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1300g.cm |
| Aşama: | 2 |

