Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ mini step motor ] eşleşme 111 Ürünler.
10mm Mini Gear Motor with 150 mA Current 3.3V~12V Voltage and 40Ω±7% Resistance 2 Phase Stepper Motor
| Faz: | 2 |
|---|---|
| Tip: | Kalıcı mıknatıs |
| Faz Başına Akım: | 150mA |
Ofis otomasyonu için 25mm PM Mini 12V esir düşük voltajlı lineer Aktüatör Step Motor 24V mini Lineer step motor
| direnç: | 13Ω ±% 10 |
|---|---|
| Evre: | 4 için 2 |
| tip: | Kalıcı Mıknatıs |
Kamera Lensleri Mini Step Motor 8mm 2 Fazlı 4 Telli Bakır Dişli
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Voltaj: | 3.3V |
8mm Mikro Step Motor 2 Faz 4 Telli Mini Step Motor Kamera Lensler Için Bakır Dişli Ile Pm08
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Voltaj: | 3.3V |
İki Fazlı Hibrit Step Motor / Mini Step Motor 10 Gerilim 28BYG
| Adım Angle(degrees): | 1.8 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1400g.cm |
| Aşama: | 2 |
Mikro Adım Motoru 18 ° Adım Açısı 3.3 V DC mini Adım Motoru 2 faz 4 telli adım motoru kamerada küçük alan
| Gerilim: | 3.3V |
|---|---|
| Tutma torku: | 0,8g.cm/900pps |
| Yalıtım direnci: | 1MΩ DC100V |
Vic-Tech 2 Phase 4 Wire Stepper Motor , 3.3V DV Stepping Motor 8mm
| Tip: | 3,3 V Step Motor |
|---|---|
| Adım Açısı (derece):: | 18° |
| Gerilim:: | 3.3V DC |
6mm Mikro Adımcı Motor VSM0652 2 Fazlı Kesinlik Mini Motor
| motor çapı: | 6mm |
|---|---|
| Gövde uzunluğu: | 7 mm |
| mil çapı: | 1 mm |
VSM08-016-10G 8mm Mikro Metal Gearmotor çin tedarikçisi 4 telli mini step motor 3.3 v yüksek hassasiyetli step motor
| Türü: | Dişli Motor |
|---|---|
| Tork: | Yüksek tork |
| İnşaat: | Kalıcı Mıknatıs |
8mm Mini Mikro Adımlı Motor 2 Faz 18 Derece Adım Köşe 3.3V Sürüş Voltajı
| Model numarası.: | SM08133 |
|---|---|
| Motor Türü: | mikrofon step motor |
| Sürüş Gerilimi: | V DC |

