Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ m3 screw gearbox stepper motor ] eşleşme 95 Ürünler.
Akıllı Güvenlik Ürünleri İçin Özelleştirilmiş Azaltma Oranı Dişli Step Motor SM15-MG
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| Yapı: | Kalıcı Mıknatıs |
| Sürekli akım(a): | özelleştirilmiş |
Kalıcı Mıknatıslı Tip 2 Fazlı 4 Telli Dişli Step Motor 15mm Özel Akım SM15-MG
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| Yapı: | Kalıcı Mıknatıs |
| Sürekli akım(a): | özelleştirilmiş |
4 Faz 6 Tel Daimi Mıknatıslı Step Motor / 7.5 ° Yüksek Torklu mikro Step Motor
| tip: | dişli motor |
|---|---|
| İnşaat: | Kalıcı Mıknatıs |
| Sürekli akım (a): | Özelleştirilmiş |
15BY45 5 V Dişli Oranı 1:50 Plastik Dişli 15mm Dişli Step Motor 2 Faz 4 Teller 18 ° Step Motorlu Dişli Kutusu
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| tork: | Yüksek Tork |
| Yapı: | Kalıcı Mıknatıs |
Yüksek Verimli 12v Dc Metal Dişli Step Motor 7.5 Adım Açısı PM ROHS Sertifikası
| tip: | dişli motor |
|---|---|
| dönme momenti: | Yüksek Tork |
| İnşaat: | Kalıcı Mıknatıs |
13GR 15mm Düşük Hız Yüksek Tork Şanzıman, 15 * 11 Mm Yuvarlak Küçük Motor Şanzıman
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Boyutu: | 10mm * 9mm |
| Dişli oranı: | 1:3 |
24GB 10mm Mikro Şanzıman Mikro Dişli Redüktörlü Motorlar İçin Çap 24 * 10 Mm
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Boyutu: | 24mm * 10mm |
| Dişli oranı: | 50 100 150 200 350 380 500 700 1000 |
10 * 12mm Polygon Stepper Motor Gear Reducer Özel Anahtar
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Boyut: | 10mm*12mm |
| Dişli Oranı: | İsteğe bağlı |
50BYJ46-6 15V DC Permanent Magnet Stepper Motor with 15° Step Angle and 33.3:1 Gear Ratio
| Tahrik yöntemi: | 2-2 faz |
|---|---|
| Rezistans: | 23Ω±7%/faz |
| Adım: | 15° |
Minyatür Dişli Redüktörlü Motor İçin Hafif 12GB Mikro Şanzıman 10 * 9 Mm
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Boyutu: | 10mm * 9mm |
| Dişli oranı: | 1:3 |

