Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ m3 screw gearbox stepper motor ] eşleşme 95 Ürünler.
24mm 24BYJ48 Tek kutuplu 4 fazlı 86.41:1 oranlı vitesli azaltıcı adımlı motor
| Türü: | Şanzıman Step Motor |
|---|---|
| Faz No.: | 4 faz (Tek kutuplu) |
| bobin direnci: | 60Ω/faz |
Micro M10 Dişli Kutusu Redüktörlü Fırçalı DC Motor 5V Kurşun Vidalı Şaft M3*0,5P 2,5$~6/birim
| Tip: | M10 fırçalanmış DC motor |
|---|---|
| Şanzıman Tipi: | GM10 (8*10mm) |
| Çıkış mili tipi: | M3*0,5P |
NEMA 14 Yüksek Torklu Hibrit Kademeli Planet Şanzıman Motoru 5V 12V 35mm
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| İnşaat: | Kalıcı Mıknatıs |
| Sürekli Akım(A): | özelleştirilmiş |
2 Faza 4 Teller 10mm Mikro Metal Gearmotor Kodlayıcı ile Stepper Motor
| Türü: | Enkoderli Dişli Motor |
|---|---|
| tork: | Yüksek Tork |
| Yapı: | KALICI Mıknatıs |
10mm 2 Faz 18° Adım Köşe Mikro Metal Delek Motoru Kodlayıcı ile Adım Motoru
| Türü: | Enkoderli Dişli Motor |
|---|---|
| tork: | Yüksek Tork |
| Yapı: | ÖĞLEDEN SONRA |
5 V DC Metal Dişli Motor, CW / CCW Şanzımanlı VSM15-816G ile Minyatür Elektrik Motorları
| Türü: | Dişli Motor |
|---|---|
| Tork: | Yüksek tork |
| İnşaat: | Kalıcı Mıknatıs |
5 V 10mm Minyatür Dc Redüktörlü Motor / Yüksek Torklu Mikro Motor VSM10-816G
| Türü: | Dişli Motor |
|---|---|
| Tork: | Yüksek tork |
| İnşaat: | Kalıcı Mıknatıs |
İki Fazlı Dört Telli Mikro Elektrik Motor / Metal Dişli Dc Motor SM10-831G
| Türü: | Dişli Motor |
|---|---|
| Tork: | Yüksek tork |
| İnşaat: | Kalıcı Mıknatıs |
Yüksek Torklu küçük elektrik motoru DC Sonsuz Dişli Motoru DIY Mini Dişli Motoru 24V Dişli Kutusu ile
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| Sertifika: | ROHS |
| Gerilim: | 24VDC |
13GR Mikro Elektrik Motor Şanzıman / Metal Redüktör Kutusu 15 * 11 Mm
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Boyutu: | 10mm * 9mm |
| Dişli oranı: | 1:3 |

