Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ m3 screw gearbox stepper motor ] eşleşme 95 Ürünler.
5v Dc Dişli Step Motor 20mm 2 Faz 4 Telli Şanzımanlı Mikro Doğrusal Step Motor
| tip: | dişli motor |
|---|---|
| İnşaat: | Kalıcı Mıknatıs |
| Sürekli akım (a): | Özelleştirilmiş |
15BY yüksek Tork 15mm Mikro Step Motor 5vDC Özelleştirilebilir Metal Dişli Motor
| Tip: | Dişli step Motor |
|---|---|
| İnşaat: | Kalıcı Mıknatıs |
| Sertifika: | ROHS |
5Vdc Metal Dişli Kutusu SM10-831G ile 10mm 2 Faz 4 Telli Mikro Dişli Step Motor
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| Yapı: | KALICI Mıknatıs |
| Sürekli Akım(A): | Özelleştirilmiş |
10mm düşük hızlı yüksek tork dişli step motor 5Vdc mini dişli motor için uygun fiber optik fusion splicer
| Şaft uzunluğu: | 16 mm Özelleştirilebilir |
|---|---|
| Rezistans: | 40Ω |
| mil çapı: | 3mm |
NEMA 17 Yüksek Torklu Hibrit Step Motor 42mm W/ Planet Şanzıman
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| İnşaat: | Kalıcı Mıknatıs |
| Sürekli Akım(A): | özelleştirilmiş |
5VDC 10mm özelleştirilebilir1:3~1000 Mini Stepper Motor, 2 fazlı 4 tel Yüksek Döner Stepper Motor kaynak makinesi için vb.
| Türü: | Dişli motor |
|---|---|
| Yapı: | KALICI Mıknatıs |
| Sertifika: | ROHS |
20mm 12v Dc Mikro Dişli Step Motor Forhigh Precision 2 Faz 4 Telli Mini Dişli Step Motor VSM20-MG
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| tork: | Yüksek Tork |
| Yapı: | Kalıcı Mıknatıs |
634JSX153 Dişli Step Motor Çin Toptan Tedarik Düşük Gürültü Sonsuz Dişli Step Motor Daimi Mıknatıslı Step Motor
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| İnşaat: | KALICI Mıknatıs |
| Sürekli Akım(A): | Özelleştirilmiş |
10mm Stepper Motor 2 Faza 18° Metal Gear Box ile Stepper Motor
| Türü: | Dişli motor |
|---|---|
| tork: | Yüksek Tork |
| Yapı: | KALICI Mıknatıs |

