Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ m3 screw gearbox stepper motor ] eşleşme 95 Ürünler.
2 Faz 4 Teller Metal Dişli Kutusu Ile 10mm Mikro Metal Redüktörlü Step Motor SM10-817G
| Türü: | Dişli Motor |
|---|---|
| Tork: | Yüksek tork |
| İnşaat: | Kalıcı Mıknatıs |
5 Volt 10mm Mikro Step Motor, Kompakt 2 Fazlı 4 Telli Özelleştirilmiş Dc Dişli Motor VSM10-816G
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| tork: | Yüksek Tork |
| Yapı: | Kalıcı Mıknatıs |
ROHS 5V 10mm Mini Dişli Motoru, 2 Fazlı 18 ° Pm Step Motorlu VSM10-816G
| Türü: | Dişli Motor |
|---|---|
| Tork: | Yüksek tork |
| İnşaat: | Kalıcı Mıknatıs |
Düşük Gürültülü Mini Dc Dişli Motoru / FPC SM10157 ile 2 Fazlı Bipolar Step Motor
| Türü: | Dişli Motor |
|---|---|
| İnşaat: | Kalıcı Mıknatıs |
| Sürekli akım (a): | özelleştirilmiş |
10GF 8mm Metal Mikro Şanzıman 10 * 8 Mm DC Motor Ve Step Motor İçin
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Boyutu: | 10mm * 8mm |
| Dişli oranı: | 1:3 |
24GB 10mm Mikro dişli kutusunun çapı 24*10mm Mikro dişli motoru için 50-1000 dişli oranı
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Boyut: | 24 mm*10 mm |
| Dişli Oranı: | 50 100 150 200 350 380 500 700 1000 |
10mm mini adım motoru 2 fazlı, hassas tıbbi ekipmanlara uygulanan bakır fındıklı 4 adet tel adım motoru
| Adım Açısı: | 18° |
|---|---|
| Voltaj: | 5.0 volt |
| Rezistans: | 10 Ω ± %10 |
Biyomedikal Analizör için 12V DC Metal Gear Motor Pm Motor, Uzun Yaşam Süresi
| İnşaat: | Kalıcı Mıknatıs |
|---|---|
| Sertifika: | ROHS |
| Gerilimi (V): | 12V DC |
vitesli redüksiyon basamaklı motoru
| Tip: | Şanzıman Step Motor |
|---|---|
| Faz No.: | 4 faz (Tek kutuplu) |
| bobin direnci: | 100Ω/faz |
28mm 28BYJ48 Unipolar 4 fazlı 64:1 oranlı dişli redüktör kademeli motor
| Tip: | Şanzıman Step Motor |
|---|---|
| Faz No.: | 4 faz (Tek kutuplu) |
| bobin direnci: | 100Ω/faz |

