Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ m3 screw gearbox stepper motor ] eşleşme 95 Ürünler.
8mm mini PM adım motorlu 10mm*8mm vites kutusu 18 derece Adım açısı D-eksel veya M3 vida
| Motor tipi:: | Bipolar |
|---|---|
| Adım açısı:: | 18 derece |
| Faz sayısı:: | 2 faz |
M3 vida ocağı 2 fazlı 10mm mini vites türü adım motor 18 derece Adım açısı
| Model numarası.:: | SM10-816G |
|---|---|
| Motor tipi:: | Dişli Step Motor |
| Adım açısı:: | 18 derece |
Yüksek Tork 12 v Dc Motor Dişli Step Motor Ile m3 Vida Çin Toptan Tedarik Düşük Gürültü Kalıcı Mıknatıs Step
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| İnşaat: | KALICI Mıknatıs |
| Sürekli Akım(A): | Özelleştirilmiş |
24BYJ48 Geared Stepper Motor with 86.4:1 Gear Ratio 5.625° Step Angle and Customizable Gear Ratio
| Tip: | Şanzıman Step Motor |
|---|---|
| Faz No.: | 4 faz (Tek kutuplu) |
| bobin direnci: | 60Ω/faz |
10-817G 10mm Stepper Motor 1024GB Horizontal Gearbox Çubuk Türüyle
| Motor tipi:: | 10mm step motor |
|---|---|
| Adım açısı:: | 18 derece / vites oranı |
| faz sayısı: | 2 faz (Bipolar) |
İsteğe bağlı vites oranı 10 * 12 vites kutusu 10 mm kalıcı mıknatıs VSM10-816G adımlı motor
| Motor Türü: | PM adım motor + vites kutusu |
|---|---|
| motor boyutu: | 10 mm çapı |
| Adım Açısı: | 18°/geçiş oranı |
Planet Şanzıman Kodlayıcı ile Yüksek Torklu Hibrit NEMA 14 küçük sonsuz dişli kutusu tepper motoru
| Şanzıman Tipi: | 35 mm hrbrid step motor |
|---|---|
| Tip: | Dişli motor |
| Dişli Oranı: | 133:1 |
2:1 ila 1000:1 Dişli Oranı Düşürücü D Çıkış Mili ile Şanzıman Bipolar Step Motor
| Şanzıman Tipi: | 10*12mm şanzıman |
|---|---|
| Şanzıman Oranı: | 2:1~1000:1 |
| Motor tipi: | bipolar step motor |
50BYJ46-6 50mm boyutlu BYJ adımlı motor 33:1 vites kutusu azaltma oranı
| Motor Türü: | Dişli motor |
|---|---|
| Faz No.: | KALICI Mıknatıs |
| bobin direnci: | 23Ω/faz |
50BYJ46-6 50mm Diametresi 5V DC Bipolar Kalıcı Mıknatıs Çark Kutu Stepper Motoru
| Adım Açısı: | 15° |
|---|---|
| Voltaj: | 15 V DC |
| Rezistans: | 23 Ω ± %7 |

