Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ m3 screw gearbox stepper motor ] eşleşme 95 Ürünler.
12GB 15mm mikro vites kutusu 10*9 mm kare metal DC motor ve Stepper motor için 10mm mikro vites kutusu
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Boyut: | 10mm*9mm |
| Dişli Oranı: | 1:3 |
Inline 8GB Mini Planetary Gearbox 8*6 mm DC Stepper Motor Parçaları Uzun Yaşam Süresi Deviz oranı 1:3
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Boyut: | 8mm*6mm |
| Dişli Oranı: | 1:3 |
8 * 6 Mm Poligon Step Motor Dişli Azaltma Kutusu Özelleştirilmiş Şaft Standardı
| Malzeme: | Metal |
|---|---|
| Boyutu: | 8mm * 6mm |
| Dişli oranı: | 1:3 |
10 mm çaplı Mikro Dövizli Adımlı Motor Düzenlenebilir M3 Kurşun vida şaftı ile
| Motor Türü: | Şanzıman Step Motor |
|---|---|
| motor boyutu: | 10 mm çapı |
| Adım Açısı: | 18°/dişli oranı |
20BYJ26 Bipolar Daimi Mıknatıslı Step Motor 5V Plastik Şanzımanlı ve 4 Kablolu
| Tip: | Şanzıman Step Motor |
|---|---|
| Faz No.: | 2 faz(Bipolar) |
| bobin direnci: | 40Ω/faz |
SM15-816G 5V Çift Çaplı Adımcı Motor Kurşun vida 18 derece Adım açısı
| Motor type: | PM stepper motor+ gearbox |
|---|---|
| Motor size: | 15mm diameter |
| Step angle: | 18°/ gear ratio |
D şaft şanzımanlı SM08-GB10 8mm çaplı bipolar step motor
| Şanzıman Tipi: | 10*8 mm dişli kutusu |
|---|---|
| şanzıman oranı: | 20:1~250:1 |
| Motor tipi: | Bipolar kademeli motor |
10mm çapı 5V PM Stepper Motor Küçük Boyutlu Tıbbi ekipman için kurşun vida ile
| Motor type: | Stepper motor with lead screw |
|---|---|
| Motor size: | 10 mm |
| Step angle: | 18°/step |
10mm Mini Gear Motor with 150 mA Current 3.3V~12V Voltage and 40Ω±7% Resistance 2 Phase Stepper Motor
| Faz: | 2 |
|---|---|
| Tip: | Kalıcı mıknatıs |
| Faz Başına Akım: | 150mA |
Yüksek Hassasiyetli 20mm 12v DC Mikro Dişli Step Motor 2 Fazlı 4 Tel
| Tip: | Dişli step Motor |
|---|---|
| tork: | Yüksek Tork |
| İnşaat: | Kalıcı Mıknatıs |

