Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ 4 wire stepper motor controller ] eşleşme 427 Ürünler.
20mm Stepper Motor 20BY45-135 5V DC 4 Kablo 6mm Uzunluğunda Çubuk
| Adım Açısı: | 18° |
|---|---|
| Voltaj: | 5V DC |
| Rezistans: | 5Ω |
4 Teller Daimi Mıknatıs Step Motor Sürücüsü Yüksek Başlangıç Frekansı SWT-201M
| Motor tipi: | step motor |
|---|---|
| Gerilim: | 720 |
| Ağırlık: | 250g |
SWT-201M Daimi Mıknatıslı Step Motor Sürücüsü Yüksek Başlangıç Frekansı 4 Tel
| Motor tipi: | step motor |
|---|---|
| Voltaj: | 12V |
| Ağırlık: | 250g |
Mikro Adım Motoru 18 ° Adım Açısı 3.3 V DC mini Adım Motoru 2 faz 4 telli adım motoru kamerada küçük alan
| Gerilim: | 3.3V |
|---|---|
| Tutma torku: | 0,8g.cm/900pps |
| Yalıtım direnci: | 1MΩ DC100V |
Yüksek torklu 35mm Mikro Adımlı Motor 3B yazıcı için 35mm Motor Boyutu 4 Faz
| Model numarası.:: | SM35-048 |
|---|---|
| Motor tipi:: | Mikro adımlı motor |
| Adım açısı:: | %7,5±7 |
Çoklu Alt Bölmeli SWT-256M ile Hibrit Motor İçin Microstepping Step Motor Sürücüsü
| Motor tipi: | step motor |
|---|---|
| Gerilim: | 720 |
| Ağırlık: | 250g |
Kalıcı Mıknatıslı Step Motor SWT-203M İçin Dayanıklı Cnc Step Motor Sürücüsü
| Motor tipi: | step motor |
|---|---|
| Gerilim: | 720 |
| Ağırlık: | 250g |
Yüksek Performanslı Mikro Step Motor Sürücüsü Pmdc Motor Kontrol SWT-256M
| Motor tipi: | step motor |
|---|---|
| Gerilim: | 720 |
| Ağırlık: | 250g |
Hibrit adımlı motor 2.5/4.5/3.3/4.5mH 1mA Max. @ 500V 100MΩ Min. @ 500Vdc
| Adım Açısı: | 1.8° |
|---|---|
| Kurşun teller: | 4 |
| Endüktans (mH): | 2,5 / 4,5 / 3,3 / 4,5 |
10mm çapında VSM1081 kademeli motor 18° adım açısı 5V şanzıman için tasarlanmış
| Adım Açısı: | 18° |
|---|---|
| Gerilim: | 3~5V |
| Rezistans: | 20Ω/40Ω |

