Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ 4 wire stepper motor controller ] eşleşme 427 Ürünler.
Kalıcı Mıknatıslı Tip 2 Fazlı 4 Telli Dişli Step Motor 15mm Özel Akım SM15-MG
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| Yapı: | Kalıcı Mıknatıs |
| Sürekli akım(a): | özelleştirilmiş |
Nema 17 Esir Tip 2 fazlı 4 telli yüksek torklu vidalı kademeli motor, bakır somunlu lineer aktüatör
| Garanti: | 3ay-1 yıl |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Menşe yeri: | Jiangsu, Çin |
NEMA 17 42mm Gezegen Dönüştürme Kutusu ile Hibrit Adımlı Motor
| Motor tipi:: | hibrit adımlı motor + gezegen şanzımanı |
|---|---|
| Adım açısı:: | 1.8°/geçiş oranı |
| Motor boyutu:: | 42mm |
Manuel Düğmeli 3V 12VDC Mikro Kademeli Motor Sürücü Kontrol Cihazı
| Motor tipi: | Step Motor |
|---|---|
| Voltaj: | 3 ~ 12V DC |
| Ambalaj bilgileri: | Standart ihracat paket, veya özelleştirilebilir |
15BY yüksek Tork 15mm Mikro Step Motor 5vDC Özelleştirilebilir Metal Dişli Motor
| Tip: | Dişli step Motor |
|---|---|
| İnşaat: | Kalıcı Mıknatıs |
| Sertifika: | ROHS |
Manuel kontrol 3-12 V DC bipolar step motor sürücüsü CCYH-PM45FH
| Ürün: | step motor sürücüsü |
|---|---|
| Model numarası.: | CCYH-PM45FH |
| Faz No.: | 2 faz (Bipolar step motorlar) |
Tıbbi ekipman Mikro Stepper Motor 10mm 2 Faz 4 Kurşun vida ile tel
| Türü: | Dişli Step Motor |
|---|---|
| Faz: | 2-2 |
| akım / faz: | 0.4A |
10mm Stepper Motor 2 Faza 18° Metal Gear Box ile Stepper Motor
| Türü: | Dişli motor |
|---|---|
| tork: | Yüksek Tork |
| Yapı: | KALICI Mıknatıs |
Slider Linear Stepping Motor 10mm, Slider Linear Stepping Motor 5V DC, VSM1069 Linear Stepper Motor
| Motor boyutu:: | 10 mm |
|---|---|
| Adım açısı:: | 18 derece |
| Kurşun Aralığı:: | M2 aralığı 0,4 mm |
SM10-42L 10mm çaplı mini lineer aktüatör step motor braketi ve kaydırıcı ile
| Motor tipi: | lineer step motor |
|---|---|
| bobin direnci: | 20Ω/Faz |
| Anma Gerilimi: | 5V DC |

