Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ 4 wire stepper motor controller ] eşleşme 427 Ürünler.
10mm Çap 40mm İnme 3.3V Kurşun Vida Lineer Step Motor
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Evre: | 2 |
| Voltaj: | 3,3 V |
Elektronik Ürün İçin Planet Şanzıman Mikro Step Motor 8mm
| Adım Açısı: | 18 ° |
|---|---|
| Motor tipi: | Şanzımanlı step motor |
| Direnç: | 14 Ω ± %8 |
2 fazlı mikro elektrikli motor 8 mm çaplı doğrusal adımlı motor ve kaydırıcı
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Faz: | 2 faz |
| Voltaj: | 3,3 V |
Braket Kaydırıcı ile Strok 40mm Kurşun Vidalı Lineer Step Motor 3.3V Dia 10mm
| Adım Açısı (derece):: | 18 ° |
|---|---|
| EVRE: | 2 Aşama |
| Gerilim: | 3,3 V DV |
M3 vida ocağı 2 fazlı 10mm mini vites türü adım motor 18 derece Adım açısı
| Model numarası.:: | SM10-816G |
|---|---|
| Motor tipi:: | Dişli Step Motor |
| Adım açısı:: | 18 derece |
15mm 5VDC Elektrikli Adımlı Motor Kaydırıcı M3 Ana vida 18 dereceAdım açısı Bi-polar 2-2 fazlı
| Motor Size:: | 15mm (optional 6 8 10 20 25) |
|---|---|
| Step Angle:: | 18 Degree |
| Motor Type:: | Stepper Motor With Lead Screw |
12vDC kalıcı mıknatıslı vitesli adımlı motor PM25 Mikro vitesli motor 25mm
| Motor tipi:: | Kalıcı mıknatıslı vitesli adımlı motor |
|---|---|
| Sürüş Gerilimi:: | 12 V DC |
| Adım açısı:: | 7.5 derece |
5V 18° basamak açısı yüksek itiş 15mm çaplı kapalı doğrusal basamaklı motor
| Faz başına direnç: | 33Ω±10% |
|---|---|
| Faz: | 2 faz |
| Türü: | lineer step motor |
24BYJ48 Geared Stepper Motor with 86.4:1 Gear Ratio 5.625° Step Angle and Customizable Gear Ratio
| Tip: | Şanzıman Step Motor |
|---|---|
| Faz No.: | 4 faz (Tek kutuplu) |
| bobin direnci: | 60Ω/faz |
Nema 34 (86mm) hibrid vidalı kademeli motor 1,8° Adım Açısı 4 Kurşun Kablo Voltaj 3/4,8V Akım 6A
| motor boyutu: | 86mm |
|---|---|
| Adım Açısı: | 1.8° |
| Gerilim (V): | 3 / 4.8 |

