Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ 4 wire stepper motor controller ] eşleşme 427 Ürünler.
4 Kurşun Kabloları Hibrit Adımlı Motor 3/4A Akım ve 2.5/4.5/3.3/4.5mH Endüktans
| Türü: | Hibrit Step Motorlar |
|---|---|
| Gerilim (V): | 2,3 / 3 / 3,1 / 3,8 |
| Ortam sıcaklığı: | -20°C ~ +50°C |
NEMA 6 Yüksek hassasiyetli iki fazlı 4 tel 14 mm hibrit adımlı motor
| Model numarası.: | 14HS |
|---|---|
| Motor Türü: | Hibrit Step Motor |
| Adım Açısı: | 1,8°/adım |
28mm boyutlu NEMA11 hibrit adım motor 1.8 derece adım açısı D şaftı çeşitli yükseklik
| Motor tipi:: | Hibrit Step Motor |
|---|---|
| Adım açısı:: | 1,8°/adım |
| Motor boyutu:: | 28 mm ((NEMA 11) |
Gezegen vites kutusu adım motor 35mm (NEMA 14) kare hibrit adım motor
| Motor tipi:: | Hibrit Step Motor |
|---|---|
| Adım açısı:: | 0,9°veya 1,8° |
| Motor boyutu:: | 35mm ((NEMA 14) |
10mm kaydırıcı vida stepper motor 3.3V DC PM mikro doğrusal stepper motor kamera lensleri için
| motor boyutu: | 10MM |
|---|---|
| Adım Açısı: | 18 derece |
| Motor Türü: | Kurşun vidalı step motor |
İki Fazlı Bipolar Küçük Adımlı Motor 3.3VDC 10mm Vuruşlu Vuruş
| motor boyutu: | 8MM |
|---|---|
| Adım Açısı: | 18°/adım |
| Motor Türü: | Kurşun vidalı step motor |
Özelleştirilebilir 2 Fazlı Güçlü Motorlu Step Motor Sürücüsü - Parazit SWT-201M
| Motor tipi: | step motor |
|---|---|
| Gerilim: | 720 |
| Ağırlık: | 250g |
5Vdc Metal Dişli Kutusu SM10-831G ile 10mm 2 Faz 4 Telli Mikro Dişli Step Motor
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| Yapı: | KALICI Mıknatıs |
| Sürekli Akım(A): | Özelleştirilmiş |
Yüksek Hassasiyetli 20mm 12v DC Mikro Dişli Step Motor 2 Fazlı 4 Tel
| Tip: | Dişli step Motor |
|---|---|
| tork: | Yüksek Tork |
| İnşaat: | Kalıcı Mıknatıs |
NEMA34 86mm doğrusal hibrit adımlı motor dış tahrik yüksek itiş
| Motor tipi:: | Hibrit Step Motor |
|---|---|
| faz sayısı: | 2 faz (Bipolar) |
| Adım açısı:: | 1.8 derece/adım |

