Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ 4 wire stepper motor controller ] eşleşme 427 Ürünler.
Yüksek hassasiyetli 35mm gezegen vites kutusu adım motor NEMA 14 adım motor
| Motor tipi:: | Hibrit Step Motor |
|---|---|
| Adım açısı:: | 1.8°/geçiş oranı |
| Motor boyutu:: | 35 mm |
Yüksek torklu NEMA 23 hibrit adımlı motor 57mm motor çapı
| Motor Türü: | Hibrit Step Motor |
|---|---|
| Adım Açısı: | 0,9°veya 1,8° |
| motor boyutu: | 57mm(NEMA23) |
Küçük Boyutlu Kaydırıcı Adımcı Motor 15mm 8V Trapezoidal Vuruş Hexagonal Düğme Tr3*1P*2N Kurşun Vuruşu ile
| Motor Türü: | Lineer step motor + kurşun vida ve somun |
|---|---|
| motor boyutu: | 15 mm çap |
| Adım Açısı: | 18° |
15 mm çaplı Mikro kaydırıcı vida uzunluğu 90 mm Mikro kaydırıcı adım motor bakır kaydırıcı bracketli doğrusal adım motorlu
| motor boyutu: | 15mm (isteğe bağlı 6 8 10 20 25) |
|---|---|
| Adım Açısı: | 18 derece |
| Motor Türü: | Kurşun vidalı step motor |
3.3V VSM0806 DC POM kaydırıcı doğrusal adımlı motor 15mm yolculuk mesafesi M2 kurşun vida
| Motor type: | PM stepper motor+slider |
|---|---|
| Motor size: | 8mm diameter |
| Step angle: | 18°/step |
VSM10152 10mm çaplı M2 kurşun vida POM kaydırıcı 4 fil FPC ile doğrusal adım motor
| Motor type: | Linear PM stepper motor with slider |
|---|---|
| Motor size: | 10mm diameter |
| Step angle: | 18 degrees |
25 mm PM Lineer Motor Valve 3.3vDC Valve Kontrolü için Yüksek Kalite Dövizli Adımlı Motor
| Motor tipi: | PM Şanzımanlı Step Motor |
|---|---|
| motor boyutu: | 25 mm |
| Adım Açısı: | 7,5°/10 |
Mini 10 mm çaplı doğrusal adım motor 2 fazlı 4 tel sabit eksenli mikro doğrusal motor
| Resistance: | 18Ω±10% |
|---|---|
| Phase: | 2-2 |
| Type: | Permanent Magnet |
İnme 40mm 3.3V Dia 10mm Kurşun Vida Braketi Kaydırıcılı Lineer Step Motor
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Faz: | 2 faz |
| Gerilim: | 3,3 V |
20 mm NEMA8 doğrusal hibrit adımlı motor, kurşun vida şaftı ile çalıştırılır
| Motor tipi:: | Hibrit Step Motor |
|---|---|
| Adım açısı:: | 1.8 derece/adım |
| Aşama sayısı:: | 2 faz (Bipolar) |

