Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ brushless dc motor controller ] eşleşme 152 Ürünler.
SM1516 5V DC 15mm çaplı, silindirli vites kutusuyla 18° adım açısı olan vitesli adım motor
| Motor type: | PM stepper motor+ gearbox |
|---|---|
| Motor size: | 15mm diameter |
| Step angle: | 18°/gear ratio |
VSM0807C Küçük Kaydırıcı Adımlı Motor 5V DC 18° Adım açısı 29mm FPC ile vuruş
| Motor type: | Stepper motor+lead screw+ slider |
|---|---|
| Slider type: | Brass slider |
| Lead screw: | M2*0.5 Pitch |
Hızlı Aktifleşen Kalıcı Mıknatıs Adımcı Motor 10mm Kurşun vida ile
| Motor type: | Stepper motor+lead screw+ slider |
|---|---|
| Motor diameter: | 10 mm |
| Lead screw: | M2*0.4P |
35mm 35BYJ412P vitesli adım motor 3.75 derecelik adım açısı ile 42.51 vites kutusu
| Motor type: | PM stepper motor with gearbox |
|---|---|
| Motor size: | 35mm diameter |
| Rated voltage: | 12V DC |
Yüksek hassasiyetli adım motor 5VDC Mikro Doğrusal Adım Motor 10mm pm tıbbi ekipman için fıstıklı adım motor
| Adım Açısı: | 18° |
|---|---|
| Voltaj: | 5.0 volt |
| Rezistans: | 18 Ω ± 10% |
VSM0807C 8mm Mini Doğrusal Step Motor 2 Faz 5V Kamera için
| Faz: | 2 |
|---|---|
| Faz Başına Akım: | 150mA |
| İsimlendirilmiş voltaj: | 5.0v |
VSM1519 15mm 2 fazlı mikro adımlı motor 3V 0.3A vida şaftlı
| Faz: | 2 |
|---|---|
| Tip: | Kalıcı mıknatıs |
| Faz Başına Akım: | 0.3A |
NEMA34 1.8 Derece Kademeli Açı 86mm Hibrit Step Motor Vidali
| Motor Type:: | Hybrid Stepper Motor |
|---|---|
| Motor Size:: | 86mm (NEMA34) |
| Step Angle:: | 1.8° |
VSM0806 8mm Mikro Kaydırıcı vida Stepper Motoru 2 Fazlı Kurşun vida Stepper Motoru Kamera Lensine Uygulanır
| Faz: | 2, 2 |
|---|---|
| Mil Çapı: | 3,0 mm |
| Tork: | 1.5gf.cm~2.0gf.cm |
Mikro Dişli Step Motor 10mm Tıbbi Motor 18 Derece Adım Açısı Mini dişli Motor
| Adım Açısı (derece):: | 18° |
|---|---|
| Faz: | 2 faz |
| Gerilim: | 3.3V~12V |

