Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ brushless dc motor controller ] eşleşme 152 Ürünler.
Low price 28BYJ48 permanent magnet PM stepper motor with 64:1 ratio gearbox
| Motor tipi:: | Şanzıman PM Motoru |
|---|---|
| Adım açısı:: | 5.625 °/64 |
| Nominal Voltaj:: | 12v DC |
İki Fazlı Mikro Kaydırıcı Motor 5v Dc Mikro Step Motor 8mm Lineer Daimi Mıknatıslı Lineer Step Motor Tipi VSM08145
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Gerilim: | 5.0 volt |
12V DC Dişli Step Motor Adım Açısı 3.25°/22.25 Çin Toptan Tedarik Düşük Gürültülü Daimi Mıknatıslı Step Motor
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| Yapı: | Kalıcı Mıknatıs |
| Sürekli akım(a): | özelleştirilmiş |
35BYJ 12V 4 fazlı 5 telli değişken hızlı step motor sabit mıknatıslı step motor
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| Yapı: | KALICI Mıknatıs |
| Sürekli Akım(A): | Özelleştirilmiş |
vitesli redüksiyon basamaklı motoru
| Tip: | Şanzıman Step Motor |
|---|---|
| Faz No.: | 4 faz (Tek kutuplu) |
| bobin direnci: | 100Ω/faz |
5VDC 8mm Uzunluk Çıkış Solucan Çubuğu 15mm Çaplı PM Stepper Motorlu Delek Kutusu
| Motor Türü: | 15mm Motor+sonsuz Şanzıman |
|---|---|
| motor çapı: | 15mm |
| Dişli Oranı: | 21:1 ila 1030:1 |
8mm Mikro Step Motor 3.3V 2-Fazlı Kamera Lensi İçin
| Faz: | 2 |
|---|---|
| Tip: | Kalıcı mıknatıs |
| Faz Başına Akım: | 150mA |
24BYJ48 Geared Stepper Motor with 86.4:1 Gear Ratio 5.625° Step Angle and Customizable Gear Ratio
| Tip: | Şanzıman Step Motor |
|---|---|
| Faz No.: | 4 faz (Tek kutuplu) |
| bobin direnci: | 60Ω/faz |
Su geçirmez 200W Elektrikli Su Altı Deniz Dalışı RC Su Altı Motoru
| Çerçeve: | 28 mm(1,10 inç) |
|---|---|
| Beygir gücü: | Diğer |
| Giriş Gerilimi: | 24V |

