Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ brushless dc motor controller ] eşleşme 152 Ürünler.
25BYJ 412L 3.3v Mikro Dc Geared Stepper Motor 25PM Doğrusal Geared Stepper Motorlar, hassas konum kontrolü için valf
| Faz: | 2 |
|---|---|
| Tork: | 50gf*cm |
| Tip: | Kalıcı Mıknatıs |
35mm Dişli Step Motor 5v 12VDC PM Kalıcı Mıknatıslı Tip Kontrolü Kolay 35BYJ46
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| Sertifika: | ROHS |
| Gerilim(v): | 12V |
15mm 2 Fazlı 6V DC Mikro Doğrusal Vidalı Step Motor SM15-45L
| Faz: | 2 |
|---|---|
| Faz Başına Akım: | 0.4A |
| İsimlendirilmiş voltaj: | 6V DC |
8mm Mikro Stepper Motor 2 Faz 3.3V 18 Derece Plastik Kaydırıcı ile
| Faz: | 2 |
|---|---|
| Tip: | Kalıcı mıknatıs |
| Faz Başına Akım: | 0.3A |
VSM08102 8mm Mikro Adımcı Motor Lens 3.3V 2 Fazlı Doğrusal Etkinleyici
| Faz: | 2 |
|---|---|
| Tip: | Kalıcı mıknatıs |
| Faz Başına Akım: | 150mA |
35mm Dişli Step Motor 5V PM Kalıcı Mıknatıs Tipi Kolay Kontrol Edilebilir 35BYJ46 Adımlı Motor
| Faz: | 4 |
|---|---|
| Tork: | 100g*cm |
| Tip: | Kalıcı Mıknatıs |
N20 Mikro DC fırçalı motor 3V-12V Ortak Bisiklet Akıllı Kilit için yatay dişli redüktörü
| Sürekli Akım(A): | 0,03~0,05(A) |
|---|---|
| Yeterlik: | yani 1 |
| Hız (RPM): | 10000~15000(rpm) |
25 mm PM Lineer Motor Valve 3.3vDC Valve Kontrolü için Yüksek Kalite Dövizli Adımlı Motor
| Motor tipi: | PM Şanzımanlı Step Motor |
|---|---|
| motor boyutu: | 25 mm |
| Adım Açısı: | 7,5°/10 |
M3P1.2mm vida ve bakır fındığı olan 10mm 5V Stepper Motor
| Faz: | 2, 2 |
|---|---|
| Türü: | KALICI Mıknatıs |
| Mevcut: | 270mA |
VSM10198 10mm Mikro Doğrusal Adımcı Motor 3.3V 0.3A
| Faz: | 2, 2 |
|---|---|
| Motorlu tip: | Kalıcı mıknatıs |
| Faz Başına Akım: | 0.3A |

