-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
VSM0806 8mm Mikro Kaydırıcı vida Stepper Motoru 2 Fazlı Kurşun vida Stepper Motoru Kamera Lensine Uygulanır
| Faz | 2, 2 | Mil Çapı | 3,0 mm |
|---|---|---|---|
| Tork | 1.5gf.cm~2.0gf.cm | Tip | Kalıcı Mıknatıs |
| akım / faz | 0.3A | NEMA çerçevesi boyutu | HAYIR |
| Gerilim | 3.3V | Garanti | 3 ay ~ 1 yıl |
| Nominal Gerilim | 3.3V | bobin direnci | 20Ω±10% |
| adım melek | 18 | Boyut | ÇAP8*U33mm |
| Vurgulamak | 8mm mikro step motor,2 fazlı kurşun vidalı adımlı motor,kamera lensini step motor |
||
![]()
![]()
8mm Mikro kaydırıcı doğrusal adım motor Bracket Stepper Motorlu vida motoru
VSM0806hassas bir mikro adım motoru, çıkış ocağı, vida ve vida çubuğunun aracılığıyla, vida'nın dönüşünü destekleyen bir itme ile 0.4mm'lik bir mesafeye sahiptir.
Motorun temel adım açısı 18 derece, motor her hafta 20 adım çalışır, bu nedenle hareket çözünürlüğü, hassas kontrol amacına ulaşmak için 0.02mm'ye ulaşabilir.
Alt bölümü kullanan aktüatör yönleri.
Küçük boyutu, yüksek hassasiyeti, kontrolü kolaylığı ve diğer mükemmel özellikleri nedeniyle, bu mikro adımlı motor kamera, optik aletler, lensler,hassas tıbbi cihazlar, otomatik kapı kilitleri ve diğer alanlar.
FPC'nin motor giriş kısmı, ancak müşteri talebine göre bir bağlantı hattı iğnesi, PCB ve diğer formlara değiştirilebilir.
Montaj desteği müşterinin isteğine göre değiştirilebilir.
| Ürün Adı | 8 mm MIKROLİNYERLİ STEPPER MOTOR |
| Modelle | VSM0806 |
| Başlama sıklığı | 800 PPS min. (AT 3.3 V DC) |
| Maks. SLEWING FRECUENCY | 2000 PPS min. (AT 3.3 V DC) |
| ÇEKİN TORK | 1.5 gf-cm min. (AT 500 PPS, 3.3V DC) |
| ÇEKİN DÖNEM | 2.0 gf-cm min. (AT 500 PPS, 3.3V DC) |
| İZOLASYON Sınıfı | E Sınıfı COILS için |
| İzolasyon Gücü | Bir saniye için 300 V AC |
| İzolasyon direnci | 50 MΩ (DC 100 V) |
| Çalışma sıcaklık aralığı | -10 ~ +60 °C |
| OEM & ODM Hizmeti | Kullanılabilir |
8mm Mikro kaydırıcı doğrusal adım motor
![]()
8mm mikro kaydırıcı vida adım motor 2 fazlı kurşun vida adım motor Kamera merceğine uygulanır
Temel çizim:
![]()
Tel bağlantısı tipi:
Pin tipi motor giriş yöntemi
, FPC, PCB, kurşun tel vb. Bunlar müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.
![]()
![]()
Changzhou Vic-Tech Motor Techology Ltd.Profesyonel bir üreticidir ve fırçasız motor geliştirme, motor uygulamaları genel çözümleri ve motor işleme ve imalatına adanmış bilimsel bir araştırma kurumudur.Şirketimiz Çin Mikro Motor Şehri Changzhou'da yer almaktadır.Changzhou, Jiangsu Eyaleti'nde, güzel manzaralar ve rahat trafikle, hızlı yoldan sadece 1 km uzaklıkta, tren istasyonundan 2 km uzaklıkta, havaalanından 15 km uzaklıkta.Şangay ve NanjingKonforlu lojistik ve zamanında bilgi, yüksek verimli ve tatmin edici hizmetimiz için şartlar yaratır.Şirketimiz serval on yıl boyunca motor araştırma ve geliştirme deneyimi varYeni ürünler tasarlama kapasitesine sahip deneyimli profesyonel mühendisler ve elektrik uzmanlarıyla kendi geliştirme ekibimiz var.Müşterilerin özel gereksinimlerine (mekanik yapısı dahil) dayalı özel çözümler sunmak, sürücü kontrolü, motor parametreleri vb.) Aynı zamanda, biz 4 üreticisi Shenzhen, Changzhou ve Dongguan step motorları, kalıcı mıknatıs motorları, mikro motorlar ve DC motorları üretmek için,Ve hepsi ISO9001'i geçti.Büyük siparişleriniz için yeterli kapasitemiz var.
![]()
1Şirketinizdeki ürünlerin kalitesi nasıl?
En kaliteli ürünlerimiz var ve ürünlerimiz dünyanın her yerindeki müşterilerden iyi geri bildirimler alıyor.İlk seferde yardım sağlayacağız.. normalde ürün şikayetlerini %1 kadar az tutarız.
2Üretici misiniz?
Evet, biz bir üreticiyiz, ajan değil. Changzhou, CHINA'da bulunan kendi fabrikamız var. Galvanizli çelik boru üretimi ve ihracatında lider bir güce sahibiz.Söz veriyorum aradığınız kişiyiz.. ve bizimle iletişime geçmenize hoş geldiniz!
![]()

