Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ brushless dc motor controller ] eşleşme 152 Ürünler.
7.5 Derece 12 v DC Daimi Mıknatıs Step Motor Buzdolabı Klima Monitör Için 20BYJ46
| Adım Açısı: | 7.5 Derece/85 |
|---|---|
| Voltaj: | 12V |
| Direnç: | 200Ω±7% |
Ağırlık 78g Uzun Çaplı Su Altı fırçasız motor ROV Robotlar Drones Su Altı itiş 1.5KG
| Motor tipi: | Fırçasız su altı motoru |
|---|---|
| Sualtı itme kuvveti: | 1.5kg |
| İsimlendirilmiş güç: | 100 w |
SW2216 12V-24V DC ROV Sualtı Ekipmanı için Alt Gürültü Düşük Gürültü Motorları
| model numarası: | SW2216 |
|---|---|
| Motor Türü: | sualtı motoru |
| Ağırlık: | 76g |
Micro 10mm stepping motor with high torque planetary gearbox stepper motor 5VDC linear motor
| Nominal Voltaj: | 5VDC |
|---|---|
| Faz Başına Akım: | 250 mA/faz |
| Direnç / faz: | 40±7%/faz |
SM4025 24V~36V 200~300 KV Sualtı Suya Karşı Motor İtkisi 7kg~9kg hassas elektronik enstrüman için
| model numarası: | SM4025 |
|---|---|
| Motor Türü: | Su altı fırçasız motor |
| Ağırlık: | 310G |
Sualtı su geçirmez motor itme gücü 1KG 12.5A Maksimum itme gücü 1.4kgf
| Model numarası.:: | 2210 bir |
|---|---|
| Motor tipi:: | sualtı motoru |
| Sualtı itme gücü:: | 1 kg |
SW2210B Çaprağı 28 mm olan Robot için Su Altı Suya Karşı Dayanıklı Motor
| Model numarası.: | 2210B |
|---|---|
| Motor Türü: | sualtı motoru |
| Sualtı itme kuvveti: | Yaklaşık 1 kg |
Fırça 5V DC Dişli Motor minyatür dc dişli motor 20mm Küçük DC Step Motor Dişli Kutusu Ile
| anma gerilimi: | 5 V DC |
|---|---|
| Rezistans: | 25 Ω |
| Yük akımı yok: | <60 mA |
VSM08102 8mm Mikro Step Motor 3.3V Kamera Lensleri İçin
| Faz: | 2, 2 |
|---|---|
| Tip: | Kalıcı mıknatıs |
| Faz Başına Akım: | 150mA |
VSM08248 8mm Mikro Doğrusal Step Motor 3.3V Braketli
| Faz: | 2, 2 |
|---|---|
| Tip: | Kalıcı mıknatıs |
| Faz Başına Akım: | 0.2A |

