Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ 4 wire stepper motor controller ] eşleşme 427 Ürünler.
Kalıcı mıknatıslı dişli step motor düşük gürültü 12V 5 telli dişli step motor
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| Yapı: | KALICI Mıknatıs |
| Sürekli Akım(A): | Özelleştirilmiş |
Büyük tork 25mm 4 Faz 6 Tel 7.5 derece dişli adım motor PM adım motor
| Türü: | Dişli motor |
|---|---|
| tork: | Yüksek Tork |
| Yapı: | KALICI Mıknatıs |
6 Telli 4 Fazlı Step Motor, 8V DC 7.5 Derece Step Motor SM35-048
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| Yapı: | Kalıcı Mıknatıs |
| Sürekli akım(a): | özelleştirilmiş |
Pin Tipi 10mm Mikro Kaydırıcı Lineer Step Motor 3.0 V DC
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Faz: | 2 aşama |
| Voltaj: | 3.0V |
sabit mıknatıslı step motor Dişli Step Motor Düşük Gürültülü 12V 7.5 Derece 5 Tel
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| Yapı: | KALICI Mıknatıs |
| Sürekli Akım(A): | Özelleştirilmiş |
28BYJ48 100Ω 12 V DC Metal Dişli Step Motor Çin Toptan Tedarik Düşük Gürültü Kalıcı Mıknatıs Step Motor
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| Yapı: | KALICI Mıknatıs |
| Sürekli Akım(A): | Özelleştirilmiş |
Özelleştirilmiş Yüksek Hızlı Step Motor / 18 ° Dişli Step Motor SM25-048
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| Yapı: | Kalıcı Mıknatıs |
| Sürekli akım(a): | özelleştirilmiş |
35mm Dişli Step Motor 5v 12VDC PM Kalıcı Mıknatıslı Tip Kontrolü Kolay 35BYJ46
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| Sertifika: | ROHS |
| Gerilim(v): | 12V |
12V DC Dişli Step Motor Adım Açısı 3.25°/22.25 Çin Toptan Tedarik Düşük Gürültülü Daimi Mıknatıslı Step Motor
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| Yapı: | Kalıcı Mıknatıs |
| Sürekli akım(a): | özelleştirilmiş |
2 Phase 4 Wire 270mA Micro Stepper Motor with 10mm Micro Slider Screw for Optical Instruments
| Faz: | 2 |
|---|---|
| Faz Başına Akım: | 270mA |
| Motor çapı: | 10 mm |

