Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ brushless dc motor controller ] eşleşme 152 Ürünler.
4 Tel Çift Çıktı Çubuk Motoru 20mm Silindirli Delek Kutusuyla Döner Döner Motor
| Motor Türü: | PM adım motor + vites kutusu |
|---|---|
| motor boyutu: | 20 mm çapında |
| Adım Açısı: | 18°/geçiş oranı |
Elektrikli ROV Dalış Botu Robotu 12V Sualtı DC Motoru Pervaneli
| Çerçeve: | 28 mm(1,10 inç) |
|---|---|
| Beygir gücü: | Diğer |
| Giriş Gerilimi: | 12V |
3V 5V Değerli 10mm Çap 18 Derece Adım Açısı Dişli DC Step Motor Metal Dişli Kutulu Yatay Dişli Redüktörlü
| Faz: | 2, 2 |
|---|---|
| Tork: | 5gf*cm |
| Tip: | Kalıcı Mıknatıs |
12 V 24 V BLDC Planet Dişli Motor, Dc Sonsuz Dişli Step Motor VSM40XXJSX15-42RBL60
| Gerilim: | 12~24(D) |
|---|---|
| Tip: | BLDC motoru |
| Sertifika: | CE, ROHS |
Kapı Kilitleri ve 3D Yazıcılar için N20 12mm Fırçalı DC Dişli Motor
| Sürekli Akım(A): | 0,05~0,5( A) |
|---|---|
| Yeterlik: | yani 1 |
| Hız (RPM): | 10000~15000(rpm) |
5Vdc Metal Dişli Kutusu SM10-831G ile 10mm 2 Faz 4 Telli Mikro Dişli Step Motor
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| Yapı: | KALICI Mıknatıs |
| Sürekli Akım(A): | Özelleştirilmiş |
12V Dört Telli Step Motor, PM 1/64 Küçük Azaltma Step Motor
| Adım Açısı: | 11.25 Derece/64 |
|---|---|
| Gerilim: | 5V~12v |
| Rezistans: | 100Ω |
2 Fazlı 4 Telli Mikro Step Motor 5.0 VDC Bipolar Sürücü Modu 10mm pm VSM1070
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| EVRE: | 2 |
| Gerilim: | 5.0 V |
ROHS Onayı 12 Volt Dc Dişli Azaltma Motorları 4 Kurşun Telli PM Dişli Step Motor 35BYJ412P
| Tip: | Dişli motor |
|---|---|
| Yapı: | Kalıcı Mıknatıs |
| Sürekli akım(a): | özelleştirilmiş |
Çin Toptan Tedarik Fiber Fusion Splicer için Düşük Gürültülü Kalıcı Mıknatıs Adımcı Motor、Dijital Elektronik
| Türü: | Dişli motor |
|---|---|
| Yapı: | KALICI Mıknatıs |
| Sürekli Akım(A): | Özel |

