Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ micro stepper motor controller ] eşleşme 423 Ürünler.
Yüksek çözünürlüklü minyatür adım motor / 2 fazlı 3.0 V Ağırlık 5.5 g Mikro adım motor
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Voltaj: | 3.0 volt |
2 Faz 4 Tel 10mm Mikro Kaydırıcı Stepper Motor 3.0V DC Bağlantı Tel ile
| Adım Açısı (derece):: | 18° |
|---|---|
| Faz: | 2 faz |
| Voltaj: | 3.0 V DC |
10mm Mikro Adımlı Motor ve vida kaydırıcı 2 fazlı Adımlı Motor
| Adım Açısı (derece):: | 18° |
|---|---|
| Faz: | 2 faz |
| Voltaj: | 3.0 V DC |
VSM0806 8mm Mikro Kaydırıcı vida Stepper Motoru 2 Fazlı Kurşun vida Stepper Motoru Kamera Lensine Uygulanır
| Faz: | 2, 2 |
|---|---|
| Mil Çapı: | 3,0 mm |
| Tork: | 1.5gf.cm~2.0gf.cm |
İki Fazlı Mikro Kaydırıcı Motor 5v Dc Mikro Step Motor 8mm Lineer Daimi Mıknatıslı Lineer Step Motor Tipi VSM08145
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Gerilim: | 5.0 volt |
VSM08248 8mm Mikro Doğrusal Step Motor 3.3V Braketli
| Faz: | 2, 2 |
|---|---|
| Tip: | Kalıcı mıknatıs |
| Faz Başına Akım: | 0.2A |
15mm Screw Slider 2 Phase Permanent Magnet Stepper Motor with 385mA Current and 0.02mm Resolution
| Motor çapı: | 15 mm |
|---|---|
| Nominal Voltaj: | 6V DC |
| bobin direnci: | 15±10% ohm/FAZ(20°C) |
15mm Uzun Vidalı Mil Daimi Mıknatıslı Tip Step Motor Elektrikli mikro step motor
| Adım Açısı: | 18 ° |
|---|---|
| Gerilim: | 3,0 V |
| Rezistans: | 15 Ω ± %10 |
15mm 9V DC Miniature Slider Screw Stepper Motor with 0.02mm Displacement Resolution and 2 Phase Precision
| Faz: | 2 |
|---|---|
| Faz Başına Akım: | 385mA |
| Motor çapı: | 15 mm |
2 fazlı mikro vites step motorlu yüksek torklu 5V mini vites motorlu vites motorlu
| Faz: | 2 |
|---|---|
| Mil Çapı: | 3,0 mm(0,12 inç) |
| Tork: | 25 g.cm(0.35oz.inç) |

