Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ micro stepper motor controller ] eşleşme 423 Ürünler.
18 derece açı 2 faz ağırlığı 10g 3V mikro step motor, 10mm kamera step motor
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Voltaj: | 3.0 volt |
5.0 VDC 8mm Mikro Step Motor 2 Fazlı Lineer Step Motor / Kamera Lensleri Bipolar Step Motor VSM08149
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Voltaj: | 5.0V |
10 mm özelleştirilebilir adımlı motor solucan vitesi 2 fazlı
| motor çapı: | 10MM |
|---|---|
| Rezistans: | 39Ω |
| İletim Oranı: | 500:1 |
VSM0807C 8mm Mini Doğrusal Step Motor 2 Faz 5V Kamera için
| Faz: | 2 |
|---|---|
| Faz Başına Akım: | 150mA |
| İsimlendirilmiş voltaj: | 5.0v |
NEMA 11 Yüksek Torklu 35mm Step Motor 12V 2-Faz 7.5°
| motor çapı: | 35 mm |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj: | 12V |
| faz sayısı: | 2 Aşama |
VSM10198 10mm Mikro Doğrusal Adımcı Motor 3.3V 0.3A
| Faz: | 2, 2 |
|---|---|
| Motorlu tip: | Kalıcı mıknatıs |
| Faz Başına Akım: | 0.3A |
15mm 2 Phase 4 Wires Geared Stepper Motor with 18 Degree Step Angle and 5 VDC
| Motor çapı: | 15 mm |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| teller: | 4 |
8mm Mikro Adımcı Motor 5V 16Ω Ağırlık 2.2g 300mA/Faza Doğrusal Adımcı Motor 2 Faza PM Adımcı Motor
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Voltaj: | 5V |
3.3 VDC Mikro Kaydırıcı Motor Elektrikli Lineer Aktüatör Motoru, İki Fazlı Mikro Step Motor 8mm VSM0825
| Adım Açısı (derece):: | 18° |
|---|---|
| Faz: | 2 faz 4 hat |
| Gerilim: | 3,3V~5V |
VSM08248 8mm Mikro Doğrusal Step Motor 3.3V Braketli
| Faz: | 2, 2 |
|---|---|
| Tip: | Kalıcı mıknatıs |
| Faz Başına Akım: | 0.2A |

