-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
SM1516 15mm Stepper Motor Mikro Gear Gear Motor ve vites kutusu
| Faz | 2 | Tork | 15g*cm |
|---|---|---|---|
| Tip | Kalıcı Mıknatıs | akım / faz | 0,5A |
| NEMA çerçevesi boyutu | 15mm | Gerilim | DC 5V, 5V |
| Garanti | Diğer | Dişli oranı | 1/63 |
| Vurgulamak | 15 mm mikro adımlı motor,dişli kutulu step motor,mikro dişli step motor |
||
![]()
SM1516-63G Düğme Stepper Motoru
Ürün, dış çapı 15MM olan mikro adımlı motor ve hassas metal redüktörden oluşur ve hız azaltma oranı müşterinin ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.
Ürünün tüm parçaları hassas ekipmanlarda işlenir ve gelişmiş ve güvenilir montaj süreci benimsenir.Böylece ürünün yüksek aktarım verimliliği özellikleri vardır., düşük gürültü ve yüksek güvenilirlik.
| Motor | |
| Ürün Adı | 15 mm mikro vitesli adımlı motor |
| Modelle | SM1516-63G |
| Koil tipi | BIPOLAR |
| Başlangıç Sıklığı | 750 PPS min. (AT 2.6V DC) 800 PPS min. (AT 3.0V DC) |
| Uçuş Sıklığı | 800 PPS dakikası.(AT 2.6V DC)850 PPS dakikası.(AT 3.0 V DC) |
| DETENT TORKE | 60 g.cm |
| Direniş | 5MΩ±7%/faz |
| SINKRON ÇEKER | |
| Malzeme | C3604BD |
| GEAX TYPE | MXL |
| TEECH NÜMURU | 12 |
| TEECH DIAMETER | 7.254 |
| OEM & ODM Hizmeti | Kullanılabilir |
SM1516-63G Küçük adımlı motor
![]()
![]()
![]()
Şafta türleri:
Aşağıdaki gibi dış çukur standart, Ayrıca kullanıcı çizimleri nedeniyle özelleştirilebilir
Daha fazla tür için müşteri hizmetleri ile iletişime hoş geldiniz
![]()
- Yuvarlak Tipi: DIA3mm. 4mm. 5mm.
- D kesimi Tipi: DIA3-D2.5 DIA4-D3 vb.
- vida tipi: M3 M4 M5 seri
- Tuzak tipi
- I kesim Tipi: DIA3-I2 DIA4-I3
- Diğer Tipi: Delikli şafta vb.
Ayarların kaplama türü:
Normal modeller resimde gösterilmiştir ve özel boyutlar özelleştirilebilir.
![]()
Tel bağlantısı tipi:
Pin tipi motor giriş yöntemi
, FPC, PCB, kurşun tel vb. Bunlar müşteri ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.
![]()
![]()
Changzhou Vic-Tech Motor Techology Ltd.Profesyonel bir üreticidir ve fırçasız motor geliştirme, motor uygulamaları genel çözümleri ve motor işleme ve imalatına adanmış bilimsel bir araştırma kurumudur.Şirketimiz Çin Mikro Motor Şehri Changzhou'da yer almaktadır.Changzhou, Jiangsu Eyaleti'nde, güzel manzaralar ve rahat trafikle, hızlı yoldan sadece 1 km uzaklıkta, tren istasyonundan 2 km uzaklıkta, havaalanından 15 km uzaklıkta.Şangay ve NanjingKonforlu lojistik ve zamanında bilgi, yüksek verimli ve tatmin edici hizmetimiz için şartlar yaratır.Şirketimiz serval on yıl boyunca motor araştırma ve geliştirme deneyimi varYeni ürünler tasarlama kapasitesine sahip deneyimli profesyonel mühendisler ve elektrik uzmanlarıyla kendi geliştirme ekibimiz var.Müşterilerin özel gereksinimlerine (mekanik yapısı dahil) dayalı özel çözümler sunmak, sürücü kontrolü, motor parametreleri vb.) Aynı zamanda, biz 4 üreticisi Shenzhen, Changzhou ve Dongguan step motorları, kalıcı mıknatıs motorları, mikro motorlar ve DC motorları üretmek için,Ve hepsi ISO9001'i geçti.Büyük siparişleriniz için yeterli kapasitemiz var.![]()
![]()
1Şirketinizdeki ürünlerin kalitesi nasıl?
En kaliteli ürünlerimiz var ve ürünlerimiz dünyanın her yerindeki müşterilerden iyi geri bildirimler alıyor.İlk seferde yardım sağlayacağız.. normalde ürün şikayetlerini %1 kadar az tutarız.
2Üretici misiniz?
Evet, biz bir üreticiyiz, ajan değil. Changzhou, CHINA'da bulunan kendi fabrikamız var. Galvanizli çelik boru üretimi ve ihracatında lider bir güce sahibiz.Söz veriyorum aradığınız kişiyiz.. ve bizimle iletişime geçmenize hoş geldiniz!![]()

