Tüm ürünler
-
Micro step motor
-
Kalıcı Mıknatıs step motor
-
step motor dişli
-
Doğrusal step motor
-
Kaymak step motor
-
Hibrid step motor
-
Küçük DC dişli Motor
-
ROV Pervane Motorları
-
Mikro Metal Redüktörlü Motor
-
Mikro Şanzıman
-
Konum Kontrolü Step Motoru
-
3D Yazıcı Step Motor
-
step motor sürücü
-
DC Motor Kontrolörü
-
Kurşun Vida ve Somun
-
Andres Blancoİtici doğru şekilde geldi. Onları ROV'da test ettim ve sonuçtan çok memnunuz. Epoksi iç cephesi çok iyidir ve motorun büyüklüğüne göre gücü oldukça iyidir. -
6.Gregoire LangeChangzhou Vic-Tech Motor Tech ve firmamız arasındaki işbirliği harikaydı. İhtiyaçlarımızı iyi anlama, sorunlarımızı çözme konusunda büyük istekli. Ben tavsiye ediyorum ! -
David MoleveltProfesyonel ve açık iletişim. Sipariş zamanında gönderildi. Gönderiye eklendiği yerde sayıcı konektörler. Sürücü anlaştıkları gibi çalışıyor! -
Yapı Sınırlı Özel SınırlıÜrün beklendiği gibi çalışıyor, güzelce doluydu. Satıcı çok hızlı bir şekilde cevap verir ve satın alma kararını verirken yardımcı olur. Ürünü sizin için özelleştirmeye hazırlar. -
Ashley GriffinGönderi çok hızlı bir şekilde alındı. Ürün ambalaj ile iyi korunmuştur. Şirket temsilcisi, samimi ve nazikti. Artı derecelendirme!
anahtar kelimeler [ 2 phase stepper motor driver ] eşleşme 186 Ürünler.
2 Fazlı 15mm Minyatür Doğrusal Kademeli Motor 18 Derece Adım Açısı
| motor çapı: | 15mm |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj: | 9VDC |
| bobin direnci: | 15±10% ohm/FAZ(20°C) |
1.8 Adım Açısı 2 Faz Entegre Step Motor Nema 14 35mm 35BYG301-18A
| Adım Angle(degrees): | 1.8 ° |
|---|---|
| Tork holding: | 1400g.cm |
| Aşama: | 2 |
Yüksek Hızlı 2 Faz 4 Telli Mikro Step Motor 6mm Pm Step Motor Uzun Ömür 2$~5$/Birim
| Adım Açısı (derece):: | 18 derece |
|---|---|
| Faz: | 2 |
| Gerilim: | 3.3V |
25 mm Dış Sürüşlü Doğrusal Adımlı Motor 5VDC Adım açısı 15 ° POM Fırça vida motoru ile
| Faz:: | 2 faz |
|---|---|
| Akım / Faz:: | 370mA |
| maksimum vuruş:: | 53mm |
High Precision 4-wire 20mm Linear Stepper Motor with 1.5 kg Thrust for Precision Instruments
| Motor çapı: | 20 mm |
|---|---|
| Nominal Voltaj: | 12 V DC |
| faz sayısı: | 2 faz |
15BY mini dişli motor 5Vdc 2 fazlı kademeli motor 15mm, fiber füzyon ekleyiciler gibi hassas aletlere uygulanır
| Gerilim: | 3.3V~5V |
|---|---|
| mil çapı: | M3P0.5 veya 3mmD2.5mm |
| Şaft uzunluğu: | 14,5 mm Özelleştirilebilir |
Hızlı adımlı motor, şaftın içinden geçer 10 mm çapı 9 mm vuruşlu kurşun vida ile
| Motor Türü: | Minyatür Lineer Motor |
|---|---|
| motor çapı: | 10 mm |
| Adım Açısı: | 18° |
2 Fazlı 18 Derece 20mm Lineer Step Motor, Plastik Sürgülü
| motor çapı: | 20mm |
|---|---|
| İsimlendirilmiş voltaj: | 12 V DC |
| bobin direnci: | 30 ±% 10 ohm/faz (20 ℃) |
Yüksek tork 42mm 1.8 derece 0.9 adım motor Nema 17 Gezegen şanzımanı ile
| Motor Type:: | Hybrid Stepping Motor |
|---|---|
| Gearbox Type:: | Planetary Gearbox |
| Motor Size:: | 42mm (NEMA17) |

